Hlavní navigace

ČSOB opět přináší filmový festival FEBIOFEST

[Tisková zpráva] V březnu odstartuje sedmnáctý ročník jednoho z nejpopulárnějších mezinárodních pražských filmových festivalů v České republice, FEBIOFEST. ČSOB je již osmým rokem generálním partnerem festivalu.

Sdílet

Tento rok budou moci diváci na FEBIOFESTU zažít nejen skvělé filmy a setkání s hvězdami, ale také nový hudební program Febiofest Music Festivalu a další divácká zlepšení včetně titulků a zbrusu nového filmového projektoru CHristie 2K.  

ČSOB společně s týmem pod taktovkou Fero Feniče přináší českým divákům další ročník unikátního festivalu, který dobývá nejen Prahu, ale i další česká a moravská města. Rok od roku je FEBIOFEST populárnější, což lze ukázat i na stále rostoucím počtu diváků navštěvujících tuto kulturní událost. FEBIOFEST je nejrozsáhlejším pražským filmovým festivalem. Jasným důkazem může být, že se diváci mohou přijít podívat již po sedmnácté. Představuje tak i jedinečnou možnost, jak dostat řadu kvalitních domácích i zahraničních snímků k českému publiku a distributorům. V letošním roce je jeho novinkou sekce nového Polského filmu.

„Filmový festival Febiofest podporujeme dlouhodobě. Jeho vize a nadšení týmu přinášet divákům nejen v Praze ojedinělé filmové zážitky, které nás umí potěšit i poučit zároveň, je pro nás stále inspirující. Za celou dobu naší podpory nám Febiofest nezevšedněl. Svojí pestrostí je i nadále unikátní a my si přejeme, aby takový ještě dlouho zůstal,“ uvedl Tomáš Brych, ředitel marketingové komunikace ČSOB.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).