Hlavní navigace

ČSOB je Nejlepší poskytovatel finančních služeb pro směnné operace v ČR i SR

Renomovaný ekonomický časopis Global Finance již po šesté v řadě udělil ČSOB cenu „Nejlepší poskytovatel finančních služeb pro směnné operace“ v ČR i SR.

Sdílet

Odborná porota složená z analytiků, manažerů, bankéřů, odborníků na nové technologie a ekonomických novinářů, rozhodovala o udělení ocenění na základě několika kritérií. Patřili mezi ně objem transakcí banky, podíl na trhu, kvalita klientského servisu, konkurenceschopnost cen a inovační technologie. Posuzovány byly bankovní instituce v 82 zemích.

Světovému devizovému trhu se navzdory finanční krizi daří. Průměrný denní obrat 3 biliony dolarů je dokonce největším v historii. Proto je dobře, že se globální společnosti mohou spolehnout na velké banky, poskytující skutečně vynikající finanční služby, říká k ocenění Joseph D. Giarraputo, vydavatel a prezident časopisu Global Finance.

Z ocenění máme velikou radost. Je pro nás důkazem, že našim klientům dokážeme poskytovat širokou škálu kvalitních služeb na světové úrovni, komentuje ocenění Jan Poulík, ředitel útvaru obchodování pro klienty ČSOB.

ČSOB letos již získala i další ocenění časopisu Global Finance. Byla zvolena Nejlepší bankou v ČR a zvítězila také v kategorii Best Sub-Custodian Banks 2008 za kvalitu svých služeb v oblasti správy a úschovy cenných papírů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).