Hlavní navigace

ČSOB a Poštovní spořitelna k právě probíhající stávce

[Tisková zpráva] V centrále ČSOB v Radlicích je dnes přibližně 40 % zaměstnanců.

Sdílet

PROVOZ CENTRÁLY:

V centrále ČSOB v Radlicích je dnes přibližně 40 % zaměstnanců. Na základě tzv. business continuity plánu byla zajištěna přítomnost klíčových osob, které jsou nutné pro řádný chod banky. Kolegům, kterým to jejich pracovní agenda dovoluje, bylo umožněno zůstat na home office. Někteří zaměstnanci si vzali dovolenou.

Řada zaměstnanců přitom vzala dnešní dopravu do práce do vlastních rukou a přijeli na kole.

INFORMACE K POBOČKÁM:

Pro klienty ČSOB jsou otevřeny všechny pobočky s výjimkou pobočky v Jindřišské ulici, která zůstala uzavřena. Klienti mohou využít nejbližší pobočku v Jeruzalémské ulici nebo na Václavském náměstí, které jsou vzdálené několik desítek metrů od této pobočky.

Na ostatních místech ČR jsou všechny pobočky otevřené v plném rozsahu poskytovaných služeb.

Finanční centra Poštovní spořitelny jsou aktuálně v provozu. Pouze Finanční centrum Roztylská otevřelo dopoledne s menším zpožděním.

Stávkový výbor odboru DPP však upozornil, že po 15  hod. zřejmě bude ještě více omezena povrchová doprava a metro  pravděpodobně i nadále jezdit nebude. Lze tedy očekávat, že dojde ke zkrácení provozní doby Finančních center regionu Praha, aby se přítomní pracovníci mohli bez problémů dostat domů (týká se FC Revoluční – nejbližší otevřené FC Spálená, Roztylská – nejbližší otevřené  FC Libuš a Štefánkova – nejbližší otevřené FC Spálená).

Ostatní FC v Praze dodrží provozní dobu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).