Hlavní navigace

Česká spořitelna prodloužila spolupráci s fotbalovou reprezentací

[Tisková zpráva] Česká spořitelna, oficiální partner české fotbalové reprezentace, dnes prodloužila smlouvu o další kvalifikační cyklus. Nadále tak zůstává i partnerem juniorských reprezentačních výběrů od 16 do 20 let, generálním partnerem týmu do 21 let a partnerem 1. dorostenecké ligy. Kromě toho se Česká spořitelna stává oficiálním partnerem Fanclubu reprezentace a pokračuje v projektu Pomáháme Vám růst.

Sdílet

-    Prodloužení smlouvy se seniorskou fotbalovou reprezentací do ME 2012

-    Spolupráce i s mládežnickými reprezentačními výběry

-    Projekt „Pomáháme Vám růst“ a podpora mladých talentů

„Spolupráce s fotbalovou reprezentací dlouhodobě patří mezi naše klíčové sponzoringové projekty. Fotbal je náš národní sport, a proto jsme rádi, že toto partnerství pokračuje. Kromě seniorské reprezentace ale nesmíme zapomínat ani na potenciální talenty a reprezentanty budoucí, proto nedílnou součástí naší spolupráce je i podpora juniorských výběrů," uvedl Daniel Šturm, ředitel úseku marketing České spořitelny. „S tím souvisí také projekt Pomáháme Vám růst, který se zaměřuje na děti, mládež a rodiny s dětmi a má svou podobu téměř v každém našem sponzoringovém projektu,“ dodal Daniel Šturm.

„Jsme velmi rádi, že jsme se s Českou spořitelnou dohodli na prodloužení smlouvy a budeme tak pokračovat v úspěšné spolupráci i v nadcházejícím kvalifikačním cyklu. Česká spořitelna je jedním ze stálých partnerů, kteří ČMFS podporují a jsem velmi rád, že rozšířila svoji oblast zájmu i na Fanclub české fotbalové reprezentace, protože fanoušci patří nejen v nadcházejícím kvalifikačním cyklu k našim hlavním prioritám. Stejně tak kvituji, že Česká spořitelna zůstává partnerem mládežnických reprezentací, stejně jako výběru do 21 let, který má v tomto cyklu velkou naději na úspěch,“ uvedl předseda Českomoravského fotbalového svazu Ivan Hašek.

Smlouva mezi ČMFS a Českou spořitelnou, kterou dnes představitelé obou stran oficiálně podepíší, se opět uzavírá na dva roky, do Mistrovství Evropy v roce 2012, s opcí.  Partneři se dohodli, že výše částky nebude zveřejněna.

Smlouva nadále obsahuje partnerství i s dalšími věkovými kategoriemi reprezentačních výběrů. Česká spořitelna zůstává generálním partnerem týmu do 21 let, partnerem reprezentačních výběrů U16 – U20 a partnerem dorostenecké ligy. Nově se Česká spořitelna stává také Oficiálním partnerem Fanclubu reprezentace. I nadále se bude pod hlavičkou České spořitelny a patronací reprezentačního brankáře Petra Čecha rozvíjet projekt „Pomáháme Vám růst“. Cílem projektu je dále zpřístupnit fotbal jako celospolečenský fenomén a volnočasovou zábavu co nejširší veřejnosti a všem věkovým a sociálním skupinám.

Projekt „Pomáháme Vám růst” byl spuštěn na konci loňského roku pilotní částí. Hlavní náplní jsou fotbalové dny se soutěžemi pro rodinné týmy. Ty se odehrávají ve vybraných městech na minihřištích, která vznikla v rámci projektu UEFA „Fotbal pro všechny“.  Kromě věcných cen na místě získává vítězný tým z každého města cenu hlavní – setkání s národním týmem na jeho oficiálním tréninku a vstupenky na některý ze zápasů reprezentace. Kalendář akcí pro letošní podzim, reportáže a veškeré informace jsou na webových stránkách www.pomahamevam­rust.cz.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).