Hlavní navigace

ČMSS připravila pro klienty soutěž Milionové bydlení s Liškou

Sdílet

S největší a nejvyhledávanější české stavební spořitelny může nyní každý vzít svou budoucnost a řešení bytových potřeb plně do vlastních rukou. V soutěži „Milionové bydlení s Liškou“ se klientům nabízí výhodné spojení předností stavebního spoření s vkladem navíc do podoby jejich příštího bydlení.

Každý, kdo v období od 15. března do 30. června 2002 uzavře novou či následnou smlouvu o stavebním spoření s ČMSS na cílovou částku alespoň ve výši 160 000 Kč nebo zvýší stávající cílovou částku o 160 000 Kč, má možnost zúčastnit se soutěže

Milionové bydlení s Liškou

Vedle podpisu smlouvy stačí poradit si s vědomostními otázkami a správně odpovědět na tipovací otázku na hrací kartě, kterou lze získat u finančních poradců ČMSS a na obchodních místech ČMSS. Do hry o milionové bydlení s Liškou se dostává automaticky každý klient, který do 30. června 2002 odešle řádně vyplněnou hrací kartu na adresu ČMSS a do 4. července 2002 uhradí poplatek za uzavření smlouvy.

ČMSS rozdělí v soutěži mezi klienty na 2,5 milionu Kč. Snadné a rychlé řešení bytových potřeb představuje v soutěži především nejvyšší výhra v podobě 3násobku cílové částky výherce v maximální výši 1 000 000 Kč. Druhou příčku obnáší 2násobek cílové částky výherce a třetí stupeň značí pro výherce 1násobek jeho cílové částky. Šťastní výherci na 4. až 10. místě obdrží poukaz na odběr zboží ve výši 10 000 Kč, ještě výherci mezi 11. až 100. místem obdrží jako cenu poukaz na odběr zboží za 1 000 Kč.

Finanční částky z prvních tří cen převede ČMSS na účet stavebního spoření výherců. Pokud bude na dané smlouvě klient čerpat překlenovací úvěr, částka se připíše na novou, následnou smlouvu. Odběr zboží z dalších cen je možný v prodejních sítích orientovaných na stavební potřeby a bydlení.

Klienti, kteří splní všechny kritéria soutěže Milionové bydlení s Liškou, správně odpoví na vědomostní otázky a budou mít nejpřesnější odpověď na tipovací otázku, vyhrávají. V případě více stejných tipů rozhoduje pořadí doručení hracích karet do ČMSS.

ČMSS přeje všem klientům úspěch v soutěži Milionové bydlení s Liškou!

Praha, 26. března 2002

Mgr. Pavla Paseková
tisková mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).