Hlavní navigace

ČMSS poskytuje dětem a mladým lidem k prvotní smlouvě bonus až 1500 Kč

Od prvního dne prázdnin ČMSS nabízí stavební spoření klientům do 18 let ještě výhodněji, a to s bonusem ve výši 50% snížení úhrady za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Při uzavření smlouvy o stavebním spoření s Liškou tak do konce září mohou noví klienti, kteří ještě nedovršili věku 19 let, získat bonus ve výši až 1500 Kč.

Nárok na zvýhodnění získávají děti mladší 18 let, v jejichž prospěch uzavře prvotní smlouvu o stavebním spořeníČMSS jejich zákonný zástupce, zpravidla jeden z rodičů.

Stejný nárok na bonus získávají i mladí lidé starší 18 let, kteří v okamžiku uzavření prvotní smlouvy o stavebním spoření u ČMSS ještě nedovršili věku 19 let.

Zvýhodnění odpovídající snížení úhrady za uzavření smlouvy o 50 % platí pro cílové částky do 300 000 Kč. To znamená, že maximální zvýhodnění jedné smlouvy činí 1500 Kč.

Tato nabídka zvýhodnění spoření dětí a mladých lidí do 18 let včetně se týká prvotních smluv uzavřených s ČMSS v období od 1. července 2004 do 30. září 2004.

Stavební spoření je jednou z nejvýhodnějších a nejjistějších forem spoření v České republice. Aktuální nabídka ČMSS pro mladé je výší poskytovaného zvýhodnění, rozsahem cílové skupiny, jednoduchostí splnění podmínek zvýhodnění a délkou trvání akce bezkonkurenční.

Mgr. Ing. Rostislav Trávníček,

marketingový ředitel ČMSS