Hlavní navigace

ČMSS nabízí nový překlenovací úvěr se splatností více než 28 let

Od 1. dubna 2005 Českomoravská stavební spořitelna rozšiřuje svoji produktovou nabídku o překlenovací úvěr Tophypo. Nová nabídka v sobě slučuje tradiční výhody stavebního spoření a hypotéky a je určena zejména mladým lidem.

Sdílet

Klienti, pro které je prioritou co nejnižší měsíční zatížení po celou dobu trvání půjčky, mohou od dubna pro financování svého bydlení využít překlenovací úvěr Tophypo ke smlouvě v nové tarifní variantě prodlužující fázi spoření. Při tvorbě této nabídky ČMSS kladla největší důraz na dostupnost, splátky mohou být rozloženy do časového období více než 28 let. Svými parametry je Tophypo určen především pro všechny mladé lidi.

Překlenovací úvěr Tophypo ČMSS poskytuje od nulového naspoření s pevnou úrokovou sazbou 4,8 % ročně, při naspoření 35 % cílové částky a více je úrok zvýhodněn na 4,3 % p.a. Tyto úrokové sazby jsou pevné, fixované na období 6 let od uzavření smlouvy o překlenovacím úvěru. V okamžiku uplynutí fixační doby bude mít klient možnost překlenovací úvěr bez sankcí jednorázově splatit. Tophypo je určen klientům, kteří požadují objem financování s nezajištěnou částkou již od 300 000 Kč. Podmínkou je zajištění poskytnutého překlenovacího úvěru nemovitostí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).