Hlavní navigace

Cetelem začal odměňovat nákupy svých klientů

Čím více nakoupíte, tím více získáte. Tak lze jednoduše charakterizovat novou výhodu, kterou Cetelem nabízí od 1. června 2008 všem svým klientům. Cetelem tak v krátké době zavádí již druhou službu zvýhodňující klienty, kteří své nákupy platí jakoukoli kreditní kartou vydanou společností Cetelem. Zatímco již dříve představený Cash Back umožňuje pohodlný výběr hotovosti přímo na pokladnách, nová výhoda přináší finanční odměnu za nákupy kreditní kartou, a to až do výše 1,5 % z hodnoty nákupu.

Sdílet

„Kreditní karta je stále v České republice vnímána spíše jako peněžní rezerva než jako plnohodnotný platební nástroj s řadou funkcí,“ uvedla Ing. Gabriela Pithartová, ředitelka Správy marketingu a komunikace společnosti Cetelem. „Tím, že každý nákup odměníme, ještě více zvýhodníme používání našich kreditních karet. A koho z nás by nepotěšilo získat koncem měsíce až 150 Kč jen proto, že jsme nakupovali?“ dodává G. Pithartová.

Cetelem svým klientům usnadní rozhodování, čím platit u pokladen. Proč nevyužívat k nákupům kreditní kartu, která Vám ročně do peněženky přinese až několik set korun? To si každý určitě rozmyslí. Zpětné získání peněžních prostředků za uskutečněné transakce kreditní kartou jako i jejich výše je na českém trhu skutečně ojedinělá, pohybuje se v rozmezí od 1 do 1,5 procenta.

Odměna, kterou klientovi Cetelem připíše zpět na úvěrový účet, závisí na celkové měsíční částce uhrazené kartou. Klient svou kartu nemusí nikde registrovat, odměny se mu budou automaticky započítávat od 1. června 2008. Maximální výše připsané finanční prémie může být až 150 Kč za měsíc, což je částka, kterou lze získat při platbách kartou v celkové hodnotě 10 tisíc Kč. Pro výpočet odměny se počítají všechny bezhotovostní platby v obchodech včetně nákupů na internetu i prostřednictvím Virtuální karty. Tato mimořádná akce platí minimálně do konce roku 2008.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).