Hlavní navigace

CETELEM rozšiřuje pojištění pro držitele úvěrových karet

Společnost CETELEM ČR, a.s. rozšiřuje pojištění držitelů úvěrových karet o pojištění pro případ zneužití karty. Klienti jsou chráněni proti případnému zneužití karty nejen po jejím zablokování, ale až 48 hodin před blokací.

Sdílet

CETELEM vychází vstříc svým klientům a přináší jim výhodnou nabídku pojištění proti zneužití karty. Toto pojištění, které je nyní součástí balíčků pojištění pro všechny klienty, pořizující si úvěrovou kartu, je nabízeno ve spolupráci s POJIŠŤOVNOU CARDIF PRO VITA, a.s., která stejně jako CETELEM ČR, a.s. patří do finanční skupiny BNP Paribas.

Pojištění proti zneužití karty z důvodu její ztráty nebo krádeže slouží jako spolehlivá ochrana proti neoprávněným transakcím, které proběhly až 48 hodin před blokací karty. Ze strany klienta není vyžadována žádná spoluúčast.

CETELEM má nyní v nabídce dva balíčky pojištění pro držitele úvěrových karet. První balíček obsahuje pojištění proti neschopnosti splácet z důvodu plné pracovní neschopnosti, plné a trvalé invalidity nebo úmrtí a pojištění proti zneužití karty – za toto pojištění zaplatí klient 2,99 % z měsíční splátky. Druhý balíček je navíc rozšířen o pojištění pro případ ztráty zaměstnání a jeho cena činí 6,99 % z měsíční splátky. Cena za oba balíčky je, vzhledem k rozsahu pojistného krytí, v současné době na českém trhu bezkonkurenční.

Nabídku pojištění proti zneužití karty mohou využít i stávající klienti, pokud požádají o převedení na některý z nových balíčků pojištění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).