Hlavní navigace

Cetelem má 9. nejlepší web ve svém oboru

Společnost Cetelem se umístila v letošním 7. ročníku ankety WebTop100 na 9. místě v oborové kategorii Finance. Posunula se tak do první desítky top finančních webů.

Sdílet

Umístění naší společnosti v první desítce oborového žebříčku finančních institucí si velmi vážíme. Webové stránky pokládáme za jeden z nejdůležitějších komunikačních nástrojů dnešního spotřebitele, proto jsme na začátku letošního roku provedli jak redesign celkového vzhledu naší internetové, tak především upgrade webu po stránce uživatelské, uvedl Ing. Tomáš Siegler ze Správy marketingu a komunikace společnosti Cetelem.

Příjemně jemná grafika, přehledná struktura stránek, rychlá orientace, klient snadno najde služby vč. jejich podmínek, které poptává. Uživatelsky příjemné je i barevné odlišení jednotlivých záložek, říká jeden z porotců Patrik Nacher, provozovatel internetového serveru www.bankovnipoplatky.com.

Žebříček WebTop100 je projekt, který od roku 2003 srovnává kvalitu webů českých firem v rámci hlavního a oborových žebříčků. Při hodnocení webových stránek přihlášených společností, rozdělených do 11 oborových kategorií, se vychází z pohledu použitelnosti, grafického designu, technického řešení, marketingu a přínosu pro uživatele.

Více informací na www.cetelem.cz nebo www.webtop100.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).