Hlavní navigace

ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE a.s. obdržely certifikát ISO 9001:2000

Praha, 25. října 2004 – ČESKÉ RADIOKOMUNIKACE a.s. v těchto dnech obdržely mezinárodní certifikát jakosti ISO 9001:2000. Certifikát byl vydán pro klíčové činnosti společnosti - telekomunikační služby a služby spojené s televizním a rozhlasovým vysíláním. Společnost jej obdržela na základě auditu, který provedla švýcarská společnost SGS, celosvětově vůdčí společnost v oblastech ověřování, testování a certifikací, jejíž certifikáty jsou uznávány po celém světě.

Sdílet

Věříme, že získání certifikátu přispěje k lepšímu využití nových příležitostí růstu společnosti a k dalšímu posílení pozice, kterou na českém trhu zaujímáme. Chceme tak vyslat jasný signál o trvalé spolehlivosti a důvěryhodnosti naší společnosti k jejím partnerům, prohlásil Ing. Jaromír Charvát, ředitel úseku telekomunikačních služeb ČRa, který ve společnosti také systém řízení jakosti zastřešuje. Zároveň udělení certifikátu chápeme jako určitý závazek k našim zákazníkům, zaměstnancům a obchodním partnerům, dodal Ing. Charvát.

Celý systém řízení jakosti jsme implementovali prostřednictvím interních zdrojů, což nám zaručilo ztotožnění se zaměstnanců s novým systémem a konečný výsledek jen potvrdil, že společnost disponuje zaměstnanci, kteří dokáží pružně reagovat na měnící se podmínky. Věříme, že se tato volba způsobu implementace přeneseně odrazí v dalším zkvalitňování přístupu k našim zákazníkům, zakončil Ing. Charvát.

Souhrn mezinárodních norem řady EN ISO 9000 je věnovaný systematickému řízení jakosti ve společnosti a certifikace podle těchto norem se v mnoha odvětvích čím dál častěji stává nutnou podmínkou konkurenčního soupeření o zákazníky. Certifikací podle těchto norem společnost prokazuje schopnost udržet a kontrolovat stálou kvalitu svých služeb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).