Hlavní navigace

České aerolinie nabízejí k Valentýnu dvě letenky za cenu jedné

Po celý únor mohou dvojice partnerů nebo přátel cestovat do vybraných destinací v síti Českých aerolinií (ČSA) výhodněji. Díky speciální valentýnské akci ČSA mohou cestující získat dvě zpáteční letenky za cenu jedné do zhruba poloviny destinací ČSA. Za jednu zpáteční letenku do řady měst Evropy tak cestující v rámci akce zaplatí v únoru jen 2495 korun, na Blízký východ 3495 korun a za oceán 9000 korun.

Sdílet

V rámci této nabídky mohou dvojice cestovat po celé Evropě od Amsterdamu až po Zurich. Za velmi výhodnou cenu jim ČSA umožní poznat města s nezapomenutelnou atmosférou jako je Londýn nebo Brusel. Za 4990 korun se dva cestující mohou podívat například na sever Evropy do Stockholmu, Osla, Helsinek nebo Kodaně. Pro řadu párů může být zase zajímavý valentýnský výlet na východ Evropy například do Rigy, Talinu, Vilniusu nebo Bukurešti. Za cenu 6990 korun mohou dva cestující letět do Athén, Káhiry, Soluně nebo Tel Avivu. V rámci valentýnské akce se ale dva cestující mohou podívat za 18.000 korun také za Atlantik do New Yorku.

Dvě letenky za cenu jedné je možné zakoupit od 1. do 18. února. Nastoupit cestu musí cestující nejpozději 28. února. Platnost zpáteční letenky je až jeden měsíc od data nástupu cesty z ČR, přičemž pobyt v destinaci musí zahrnovat minimálně noc ze soboty na neděli. Nabídka platí vždy pro dva cestující, kteří musí celou cestu proletět společně tam i zpět. Cena nezahrnuje letištní a další případné poplatky. V případě letů z Ostravy nebo Brna se cena zvýší o 1200 korun za obě letenky. Veškeré informace o přesných podmínkách a využití této nabídky mohou získat zájemci přímo na prodejních místech, prostřednictvím operátorů Kontaktního centra ČSA na bezplatné telefonní lince 800 310 310 nebo na internetových stránkách www.czechairlines.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).