Hlavní navigace

Česká spořitelna opět snižuje úroky u hypoték pro občany

Česká spořitelna, největší hypoteční banka na českém trhu, přistupuje od 14. února 2005 k dalšímu snížení úrokových sazeb v průměru o 20 až 30 bazických bodů. Od pondělí banka poskytuje hypotéky s nejčastější pětiletou fixací již od 3,99 % p.a., s desetiletou fixací již od 4,99 % p.a. a s roční fixací již od 2,69 % p.a. Roční garantovaná sazba zůstává beze změny na 2,99 % p.a.

Sdílet

Česká spořitelna tak již podruhé v krátké době reaguje na příznivý vývoj úrokových sazeb na mezibankovním trhu a na krok ČNB, která koncem ledna snížila základní repo sazbu. Banka chce tak využít všech možností nabídnout klientům historicky nejlevnější úvěry na bydlení. Délka platnosti nabídky bude závislá na vývoji na trhu.

Česká spořitelna poskytla v minulém roce hypotéky v celkovém objemu přes 27 mld. Kč. Z toho privátním osobám poskytla 14 284 hypotečních úvěrů v objemu 19,1 mld. Kč.

Česká spořitelna otevřela 14 Hypotečních center v regionech České republiky s nabídkou komplexního servisu v oblasti financování nemovitostí a realitních a pojišťovacích služeb jak pro privátní, tak i korporátní klienty. Česká spořitelna získala již třikrát za sebou prestižní ocenění Hypotéka roku v soutěži MasterCard Banka roku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).