Hlavní navigace

ČESKÁ MAKLÉŘSKÁ SPOLEČNOST RSJ VYUŽIJE ŘEŠENÍ FIRMY BT RADIANZ, KTERÉ JÍ UMOŽNÍ OBCHODOVAT MEZI PRAHOU A LONDÝNEM S NÍZKOU LATENCÍ

BT Radianz, přední globální poskytovatel konektivity pro finanční společnosti, dnes oznámil, že specializovaná česká makléřská společnost RSJ začne využívat její „Radianz Proximity Solution“, které jí zajistí přímý přístup na trh (DMA) s nízkou latencí, z pražského ústředí na londýnské burzy. Obchodní enginy RSJ budou hostovány v BT Radianz datacentru v Londýně, čímž RSJ získá klíčový přístup s minimální latencí k londýnským trhům finančního světa.

Sdílet

Kevin Covington, výkonný viceprezident divize Produktového a obchodního rozvoje společnosti BT Radianz, k tomu řekl: Naše dohoda s RSJ dokonale ilustruje hodnotu Radianz Proximity Solution. Trhy dnes již neovládají pouze tradiční finanční centra. Pokud chtějí makléřské firmy mimo tyto centra zůstat konkurenceschopné, potřebují stejně rychlý přístup k tržním informacím a k obchodování jako místní firmy. Radianz Proximity Solution skýtá zákazníkům po celém světě plně řízenou, místně hostovanou platformu pro přístup k tržním informacím a obchodním službám.

Člen správní rady RSJ Karel Janeček tomu dodal: Rychlý přístup k londýnským burzám je pro RSJ klíčový, obzvláště v situaci, kdy hodláme expandovat v mezinárodním měřítku. Díky Radianz Proximity Solution se budeme moci zaměřit na vývoj tradičních modelů a algoritmů, aniž bychom se zdržovali záležitostmi s globální konektivitou, hostováním a kolokací.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).