Hlavní navigace

CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu bytů ve Stodůlkách

Společnost CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu bytů v Praze 5 - Stodůlkách v lokalitě Nad Dalejským údolím. Jedná se o tři moderně řešené vilové domy s 65 byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Každý byt má ve své základní ceně nadstandardně řešená dřevěná eurookna.

Sdílet

Ceny se pohybují od 32.900 Kč/m2 a za nejlevnější byt klienti zaplatí 1,2 milionu korun (1+kk, 31 m2 s terasou 5 m2). Termín dokončení je stanoven na prosinec 2005.

V současné době je více jak polovina bytů v této lokalitě prodána nebo rezervována, komentuje situaci Ing. Eduard Šnek, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP, a doplňuje: Díky novému programu financování bytů 100.000 + SPLÁTKY je bydlení ještě dostupnější. Klienti pořídí v této lokalitě byt s dispozičním řešením 1+kk za 100.000 Kč a pak hradí měsíční hypoteční splátku pouhých 6.875 Kč.

Domy budou postaveny v ulici Červeňanského a vyrostou přímo na hranici chráněného Dalejského údolí s nádherným jižním výhledem do krajiny. Jen 5 minut autobusem je vzdálená stanice metra B – Luka a Nové Butovice. Snadno se lze také autem napojit na Rozvadovskou spojku či Plzeňskou ulici. V blízkosti je také pošta, mateřské a základní školy, gymnázium, místní úřad, poliklinika s lékárnou, nákupní centrum Stodůlky, Makro a Kaufland. Klub Mlejn, knihovna a sportovní klub Hala Lužiny zajišťují kulturní i sportovní vyžití.

Více informací naleznete na našich internetových stránkách www.central-group.cz a dále je obdržíte v novém sídle společnosti – Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.

Miluše Netolická
obchodní a marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).