Hlavní navigace

CENTRAL GROUP zahájil výstavbu rodinných domů v Hostivici u Prahy

Společnost CENTRAL GROUP zahájila první etapu výstavby rodinných domů v Hostivici u Prahy v lokalitě Sadová. 65 řadových domů, dvojdomů a soliterů bude stát v blízkosti ulic Sadová a Lipová. Termín dokončení je stanoven na červen 2005. Lokalita se nachází na východním okraji města Hostivice, nedaleko rybníka Kala, který spolu s Litovickým a Břevským rybníkem, mokřadem Chobot a Břevskou rákosinou tvoří přírodní památku Hostivické rybníky.

Sdílet

Necelých 2,7 milionu korun zaplatí klienti za dům typu Omega v luxusním provedení včetně pozemku o výměře 181 m2. Luxusní provedení zahrnuje tyto položky: luxusní koupelny a WC, nadstandardní podlahy a dlažbu na venkovních schodech a terasách, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi, vstupní dveře s bezpečnostními zámky a další drobné položky.

Nabídka Luxusního provedení se týká všech nových klientů, kteří si koupí byt nebo dům po 1. 9. 2004 a uzavřou smlouvu do konce listopadu 2004, doplňuje Ing. Eduard Šnek, a dodává: V současné době je již 32% rodinných domů prodáno.

Město Hostivice leží přímo na hranici západní části Prahy a má výborné dopravní spojení autem i hromadnou dopravou na metro směr Zličín, Bílá Hora a Hradčanská. Občanskou vybavenost tvoří mateřská i základní škola, zdravotní středisko, lékárna, Lidl a další obchody, restaurace, fotbalový stadion a tenisové kurty.

Více informací naleznete na našich internetových stránkách www.central-group.cz a dále v novém sídle společnosti – Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.

Miluše Netolická
obchodní a marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).