Hlavní navigace

CCS Toll - nová karta pro mýtný systém

Od 1. ledna 2007 mají nákladní vozidla o hmotnosti nad dvanáct tun na dálnicích a rychlostních komunikacích v České republice povinnost platit mýtné. Jeho úhrada je možná nejen prostřednictvím faktur nebo inkasa z účtu, ale rovněž platebními a fleet kartami. CCS Česká společnost pro platební karty a.s. nabízí dopravcům pro tyto účely specializovanou identifikační kartu CCS Toll.

Sdílet

Kartu CCS Toll je možné využít pro identifikaci nákupu předplaceného mýtného (pre-paid) na všech distribučních a kontaktních místech mýtného systému a pro registraci za účelem úhrady mýtného režimem post-pay, kdy jsou platby za mýto strhávány držiteli karty inkasem z účtu. Jednou měsíčně obdrží zákazník od provozovatele mýta přehledné vyúčtování včetně daňového dokladu. Bezpečnost karty je zajištěna čtyřmístným PIN kódem a veškeré informace o kartě jsou zaznamenávány v magnetickém proužku na její zadní straně.

„Karta CCS Toll je dle přání zákazníka vystavena buď na jméno společnosti, na SPZ vozidla nebo jako univerzální, a to na dobu tří let s automatickou obnovou. Karta je přenosná a pro celou firmu tak stačí pouze jedna. Na žádost klienta jich ale může být vystaveno i více na jednu firmu (například pro každé vozidlo), a to zejména pro režim pre-pay, který funguje na principu předplacení kreditem prostřednictvím hotovosti nebo příslušné bankovní a tankovací karty,“ popisuje výhody karty CCS Toll Hana Ševčíková, ředitelka úseku služeb zákazníkům CCS České společnosti pro platební karty a.s.

CCS nabízí firmám rovněž možnost registrace do mýtného systému – podrobnější informace získají zájemci na internetových stránkách www.ccs.cz nebo na nonstop Kontaktním centru CCS, tel.: 266 108 108.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).