Hlavní navigace

CCS rozšířila svou nabídku o samoobslužné terminály pro čerpání pohonných hmot

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. ve spolupráci se společností UNICODE SYSTEMS s.r.o. zprovoznila v areálu Zařízení služeb Ministerstva vnitra ČR na Veleslavíně v Praze 6 první samoobslužný terminál pro čerpání pohonných hmot, který akceptuje karty CCS. Toto moderní zařízení určené především pro využití v neveřejných prostorách firem, podniků a organizací rozšiřuje možnosti čerpání benzinů a nafty bez požadavků na denní dobu nebo pracovní síly.

Sdílet

Využití terminálu není omezeno počtem ani typem výdejních stojanů, přičemž ve všech případech variabilita systému zachovává jednoduché ovládání s možností volby objemu zvoleného paliva. Součástí funkčnosti systému je tisk dokladů o čerpání. CCS dle individuální potřeby zajistí konfiguraci terminálu tak, aby byly pokryty požadavky provozovatele i uživatelů karet CCS a bezproblémový provoz v prostředí čerpací stanice provozovatele, uvedl Pavel Rybák, ředitel úseku obchodních sítí CCS České společnosti pro platební karty a.s.

Pro ovládání samoobslužného terminálu, centrální sběr dat a zpracovávání informací z čerpacích stanic a registračních nebo výdejních míst je určena speciální aplikace, která je dostupná z běžného kancelářského PC v prohlížeči Internet Explorer. Obsluha neklade žádné nároky na nadstandardní znalost práce na počítači. Uživatelsky příjemné prostředí generuje detailní a přehledné sestavy o čerpání, vozidlech a řidičích. Výhodou aplikace je například možnost individuálního nastavení cen pohonných hmot pro různé skupiny zákazníků, což provozovateli systému dovoluje regulovat atraktivitu prodeje podle aktuálních obchodních zájmů.

Výjimečně efektivní kontrolu nad výdaji za pohonné hmoty umožňuje spojení samoobslužného terminálu a akceptace firemních karet CCS Limit. Přesná evidence intenzity čerpání a bezpečnost bezhotovostních transakcí založená na pokrokové karetní čipové technologii omezují riziko neekonomického vynakládání firemních financí a snižují nároky na administrativu provozovatele stojanu i vozového parku. Bezpečnost čerpání pohonných hmot je zajištěna identifikací uživatele a volbou PIN kódu karty, dodal Rybák.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).