Hlavní navigace

CCS Asistent – nová výhodná asistenční karta pro soukromé použití

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. uvedla na trh nový produkt zaměřený na soukromé osoby a živnostníky - multifunkční asistenční kartu CCS Asistent. Jejím prostřednictvím lze využívat širokou nabídku služeb a výhod v oblasti asistenčních služeb, pojištění a například servisních prací. Karta CCS Asistent navíc nabízí unikátní možnost bezhotovostních nákupů pohonných hmot a doplňkového zboží a služeb na téměř všech čerpacích stanicích v České republice až s 15denním odkladem platby a mnoho zajímavých slev v široké síti obchodních míst.

Sdílet

Uvedením karty CCS Asistent se snažíme co nejvíce přiblížit výhody karet CCS privátním osobám. Ty mohou jejím prostřednictvím využívat moderní služby CCS a díky tomu cestovat pohodlně. Navíc jsme pro držitele karet CCS Asistent s partnery připravili rozsáhlou nabídku slev na více než 5 000 obchodních místech po celé České republice, uvedl Petr Beneš, obchodní ředitel CCS České společnosti pro platební karty a.s.

Karta CCS Asistent poskytuje širokou nabídku atraktivních služeb, které ocení každý motorista: výhodné asistenční služby, zdarma životní a úrazové pojištění, pojištění právní ochrany související s provozem vozidla nebo při řešení problémů běžného rodinného života v České republice, slevy na servisní práce, značkové zboží apod. Rozhodne-li se její držitel pro aktivaci nákupní funkce, může s kartou CCS Asistent nakupovat pohonné hmoty a doplňkové zboží a služby na téměř všech čerpacích stanicích v České republice, a to až s 15denním odkladem platby za nákup.

Držitel karty CCS Asistent může uplatnit zajímavé slevy při nákupech spojených s motorismem. Slevy se vztahují například na náhradní díly, servisní práce, autopříslušenství, pneumatiky, autopůjčovny apod. Výhodně můžete nakoupit autokosmetiku nebo využít kartu při čerpání silničních asistenčních služeb. Slevy 5 až 50 % lze uplatnit v síti značkových obchodů označených logem Sphere a také u společnosti Walmsley Enterprises na autokosmetiku a další produkty spojené především s údržbou vozu.

Každý nový držitel karty CCS Asistent od nás obdrží ve spolupráci se společností Walmsley Enterprises sadu vysoce účinných čistících ubrousků na sklo, plasty, mytí auta a vzorek kvalitního oleje WD-40 zdarma, doplnil Beneš.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).