Hlavní navigace

Carlife PMP uvádí na trh nový produkt Point Protect:

Společnost Carlife PMP uvádí od 1. března 2007 na český trh nový pojistný produkt Point Protect, jenž je určen všem řidičům, kterým dělá starosti bodový systém. Od spuštění bodového systému přibylo na kontech řidičů 697 660 bodů za 341 098 dopravních přestupků. Na silnicích se používá více než 250 měřičů rychlosti, přičemž jen v Praze je stacionárními či mobilními radary sledováno 138 míst. Podle informace z tisku (MF DNES 12.1.2007) náměstek ministra dopravy Jiří Hodač potvrdil, že policie jedná s ministerstvem dopravy o instalaci desítek dalších radarů s kamerami na mýtné brány v celé České republice.

Sdílet

Pojištění Point Protect je určeno řidičům, kterým bylo odňato řidičské oprávnění po dosažení počtu 12 bodů, a kryje jejich měsíční náklady na náhradní dopravu po celou dobu zákazu řídit. Produkt je nabízen ve třech variantách podle výše pojistného plnění tak, aby byly uspokojeny potřeby každého řidiče včetně řidičů z povolání. Maximální limit plnění je 30 000 Kč měsíčně.

Podmínky pojištění Point Protect jsou k dispozici na webových stránkách www.carlifedirect.cz, kde je možné toto pojištění uzavřít a zaplatit on-line. Produkt je zároveň po omezenou dobu poskytován jako dárek zdarma pro všechny zákazníky, kteří uzavřou populární pojištění EuroGAP® při koupi nového vozidla u některého z více než 450 smluvních partnerů a prodejců automobilů.

„Toto pojištění nesupluje zdravý rozum,“ říká Andrew Quirke, jednatel společnosti Carlife PMP. „Jestli si někdo myslí, že uzavře pojištění Point Protect a pak bude řídit jako pirát silnic, tak to si může ušetřit čas i peníze a raději rovnou zapomenout, že o nás slyšel.“ Allan LaGrange, ředitel sekce pojištění Carlife PMP, vysvětluje: „Netolerujeme řízení pod vlivem alkoholu nebo návykových látek, ani bezohledné chování na silnici, které vede třeba až k trestným činům. Tento produkt je určen zodpovědným řidičům, kteří jen tráví spoustu času za volantem a pravidelně proto míjejí více radarů nebo jsou na svých cestách zastavováni k silniční kontrole častěji než ostatní řidiči.“ Andrew Quirke dodává: „Point Protect řeší běžné situace každého z nás. Každý se musíme nějak dopravit do práce, dovézt děti do školy nebo na kroužky, přivézt nákupy atd. Pokud si neumíte představit, jak byste to zvládali, kdybyste si nemohli sednout za volant a jet, pak je tato pojistka právě pro vás.“

Máte-li zájem uzavřít pojištění Point Protect, přečtěte si pojistné podmínky na stránkách www.carlifedirect.cz a uzavřete pojistnou smlouvu on-line nebo kontaktujte společnost Carlife PMP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).