Hlavní navigace

Brokerjet nabízí on-line obchodování na pražské burze

Společnost brokerjet, online broker a člen finanční skupiny České spořitelny, nabízí investorům novou investiční příležitost: obchodování na Burze cenných papírů Praha (BCPP) a to jak v segmentu SPAD, tak i segmentu KOBOS. Připojením BCPP brokerjet významně rozšířil nabídku investičních příležitostí v rámci online brokerů v České republice. Zákazníci brokerjet tak mohou nyní uzavírat obchody na 20 akciových burzách a zároveň si mohou vybírat mezi 30 000 instrumenty obchodovanými se 17 významnými emitenty na mimoburzovním trhu.

Sdílet

Průběžně rozšiřujeme nabídku služeb i obchodovaných instrumentů a budeme v tomto trendu pokračovat. Ve střednědobém horizontu hodláme získat rozhodující tržní podíl mezi online brokery, uvedl Libor Janoušek, obchodní ředitel brokerjet České spořitelny.

Kromě obchodování s akciemi mohou klienti investovat i do certifikátů s nízkou mírou rizika, nebo naopak agresivnějších warrantů. Samozřejmostí je využívání úvěrů na obchodování, a to i na nákup českých akcií. Zároveň je možné produkty strategicky kombinovat, např. nakoupit české akcie a zajistit se proti jejich poklesu nákupem warrantů.

Pokud se zákazník rozhodne investovat, najde u brokerjet optimální kombinaci podmínek: vybere si produkt, který přesně odpovídá jeho požadavkům; tento produkt online (a tedy s nízkými náklady) zobchoduje, přičemž prostředky má klient uloženy u obchodníka z finanční skupiny České spořitelny, nejsilnější bankovní skupiny v ČR. Zázemí silné bankovní skupiny a výběr z méně rizikových certifikátů umožní klientům investovat zcela bezpečně, shrnul výhody Libor Janoušek.

Zájemci o investice do českých akcií využijí transparentní poplatky za obchody na českém trhu, které jsou stanoveny jako paušální v závislosti na objemu obchodu. Kromě toho jsou v těchto poplatcích již zahrnuty všechny externí náklady, takže zákazník ihned ví, kolik za transakci zaplatí. Vycházíme z toho, že naší klienti chtějí především obchodovat a ne se zdržovat studováním několika ceníků, aby zjistili, jaké poplatky mají zaplatit. Proto volíme z pohledu klienta transparentní ceny. Například ve SPADu zaplatí naši klienti v rámci promo akce poplatek 990 Kč za jeden lot včetně všech externích nákladů, uvedl Libor Janoušek.

Klára Gajdušková,
Tisková mluvčí
České spořitelny, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).