Hlavní navigace

Body v Bonus programu ČS se u vybraných obchodníků načítají rychleji

[Tisková zpráva] Bonus program České spořitelny je pro klienty atraktivnější. Od 11. do 28. února 2011 mohou klienti sbírat body u vybraných obchodníků pětkrát rychleji.

Sdílet

-    Od 11. do 28. února 2011 mohou klienti u vybraných obchodníků sbírat body pětinásobně rychleji

-    I po skončení akce se budou věrnostní body v Bonus programu načítat rychleji

-    Nasbírané body si klienti mohou vyměnit za odměny z katalogu anebo je darovat na charitu

Rychlejší načtení bodů mohou získat u obchodníků BAMBULE Království hraček, SPORTISIMO, Marks & Spencer, EXIM tours a v síti čerpacích stanic EuroOil. Podmínkou je registrace do Bonus programu a platba u těchto obchodníků platební kartou České spořitelny. I po skončení akce získají klienti u těchto obchodníků více bodů. Nasbírané body pak mohou vyměnit za odměny z katalogu Bonus programu anebo je věnovat na podporu charitativních projektů.

Bonus program je věrnostní program určený pro držitele soukromých platebních karet České spořitelny. Program umožňuje držitelům karty získat body za platby kartou u libovolného obchodníka (v ČR i v zahraničí) anebo za dobití kreditu mobilního telefonu v bankomatech. V současné době je členem Bonus programu více než 500 tis. klientů. Bonus program byl založen v roce 2003 a stal se tak prvním bankovním věrnostním programem u nás.

Nasbírané body mohou klienti vyměnit za odměny anebo je darovat na podporu různých charitativních projektů. Například v loňském roce mohli klienti věnovat své body na obnovení povodňových škod v Moravskoslezském kraji a na severu Čech. Banka k vybrané částce přidala stejnou částku a téměř půl milionu korun rovným dílem rozdělila mezi příslušné zasažené kraje.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).