Hlavní navigace

Bezpečnější nákupy s novými pojistnými produkty

Pojišťovna CARDIF PRO VITA uvedla na českém trhu zcela neobvyklé pojistné produkty.

Sdílet

POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA nabízí svým klientům nové služby pojištění. První novinkou jsou Pojištění nákupu a Garance nejnižší ceny, které umožňují spotřebiteli bezpečný nákup a možnost cenové kompenzace. Další produkt, Pojištění prodloužené záruky, prodlužuje zákonnou záruční lhůtu na výrobcích bílé a černé techniky o 12 měsíců. Obě služby jsou zákazníkům k dispozici jako součást Chytré karty České spořitelny.

Nově nabízené služby POJIŠŤOVNY CARDIF PRO VITA jsou zaměřené na běžné spotřební zboží a situace s ním spojené a poskytují spotřebiteli možnost minimalizovat rizika při nákupu, upřesňuje Zdeněk Jaroš, generální ředitel společnosti. Obě nové služby pojišťovna nyní nabízí ve spolupráci s Českou spořitelnou a klientům jsou poskytovány jako součást nové kreditní Chytré karty.

Při nákupu nebo v následujících deseti dnech se klient nemusí obávat nehody nebo ztráty zakoupeného zboží, protože díky službě Pojištění nákupu mu bude v případě úplného zničení nebo zcizení dané věci uhrazena její oprava či celá kupní cena. Pokud klient zjistí, že stejná věc, kterou si zakoupil, je v běžném prodeji jinde za nižší cenu, může se obrátit na pojišťovnu a rozdíl v cenách mu bude díky službě Garance nejnižší ceny vyplacen jako pojistné plnění. Pojištění platí v obou případech v období deseti dnů od koupě zboží a vztahuje se na zboží zaplacené Chytrou kartou České spořitelny.

Pojištění prodloužené záruky u výrobků bílé a černé techniky klientovi umožní prodloužit si na nově zakoupeném zboží záruční lhůtu o 12 měsíců nad rámec zákonné záruky poskytované výrobcem. Pojištění kryje obdobné vady a nedostatky jako zákonná záruka. V případě, že nastane pojistná událost, pojišťovna kryje klientovi veškeré náklady související s opravou daného výrobku.

Nové pojistné produkty POJIŠŤOVNY CARDIF PRO VITA klientům nabízí ochranu jak zcela nového, ještě „neokoukaného“ zboží, tak zabezpečení bezproblémového tříletého fungování výrobků. Jako součást nové kreditní karty České spořitelny jsou dostupné a snadno aktivovatelné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).