Hlavní navigace

Běžný investiční účet od Volksbank nově s ještě vyšším úročením

Od ledna 2009 Volksbank CZ připravila pro své stávající i nové klienty změny v podmínkách úročení Běžného investičního účtu. Banka nově nabízí hned tři varianty, jak co nejefektivněji zúročit uložené finanční prostředky. Jedna z možností klientovi nabízí zafixování sazby na jeden rok s výnosem 3,43% p.a. Rozšířením nabídky banka reaguje na změnu tržních podmínek a sazeb ČNB.

Sdílet

Běžný investiční účet se přizpůsobí požadavkům klienta. Záleží pouze na něm, zda chce mít svůj vklad k dispozici ihned, nebo preferuje vyšší úrokovou sazbu garantovanou na delší časové období. První variantou pro vklad finančních prostředků na Běžný investiční účet je možnost úročení 3,03 % s neomezenou dispozicí s uloženými penězi. Oproti tomuto uložení peněz nabízí výhodnější úročení dvě další varianty, a to nechat si sazbu zafixovat na půl nebo na jeden rok. Půlroční vázanost vkladu je zhodnocena úrokovou mírou 3,23 % p. a.

I přes pokles úrokových sazeb po kroku ČNB jsme našli způsob, jak klientům nabídnout vyšší úročení. Naši stávající klienti tak nemusí mít obavy, že o výhodné úročení svého vkladu přijdou, neboť mohou využít fixace vkladu s ještě vyšším úročením oproti předchozím podmínkám, okomentoval změny Petr Žibřid, ředitel Marketing & Communication Volksbank CZ.

Úrokové sazby, které banka v této chvíli nabízí, jsou platné od 12. ledna a jejich výše je garantovaná až do 31. března 2009.

Více informací naleznete na www.volksbank.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).