Hlavní navigace

Allianz pojišťovna uspořádala I. konferenci makléřského obchodu

Pod názvem „Allianz – Správná volba“ uspořádala Allianz pojišťovna I. konferenci makléřského obchodu. Konference se uskuteční ve čtvrtek 22. října 2009 a účastní se jí na tři sta pozvaných hostů.

Sdílet

V bohatém programovém bloku I. konference makléřského obchodu Allianz pojišťovny se představí Allianz pojišťovna jako třetí největší pojišťovna v České republice, její představitelé zhodnotí obchodní výsledky uplynulého roku a představí obchodní strategii a vizi Allianz pojišťovny pro období let 2010 až 2012.

V samostatných prezentacích se účastníci konference budou moci seznámit s hlavními produktovými skupinami Allianz pojišťovny, které tvoří: průmyslové pojištění, pojištění podnikatelů, flotilové autopojištění, individuální pojištění vozidel a životní pojištění. Samostatnou prezentaci bude mít také Allianz penzijní fond, který dnes patří k nejúspěšnějším penzijním fondům na českém trhu.

Zvláštní blok prezentací je věnován likvidaci pojistných událostí, která představuje nedílnou součást komplexních pojišťovacích služeb. Likvidace Allianz pojišťovny přitom patří ke špičkám na českém trhu.

Každý blok nabídne účastníkům konference prostor k výměně názorů a k diskusi.

Ředitel úseku makléřského obchodu Allianz pojišťovny Josef Moravec říká: Spolupráce s makléři je jednou z klíčových oblastí obchodní politiky Allianz pojišťovny. To byl také jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli uspořádat vůbec první konferenci pro naše obchodní partnery – makléře. Naším cílem bylo představit jim Allianz pojišťovnu a její produkty, ale také umožnit výměnu informací a námětů pro další rozvoj naší spolupráce. Jsem přesvědčen o tom, že právě spolupráce s makléřskými společnostmi má velký potenciál.

I. konference makléřského obchodu Allianz pojišťovny se koná ve čtvrtek 22. října 2009. Pozvání přijalo na tři sta účastníků. Kromě bohatého pracovního programu nabízí tato konference také prostor pro neformální setkání, výměnu názorů a navázání nových obchodních partnerství v rámci doprovodného programu s názvem „Allianzfest“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).