Hlavní navigace

Allianz pojišťovna obsadila všechny medailové pozice Banky roku, Jakub Strnad se stal Pojišťovákem roku 2011

[Tisková zpráva] Allianz se letos umístila na všech medailových místech v soutěži Banka roku. Získala první místo v kategorii penzijních fondů, druhé místo v životním pojištění a bronzovou pozici mezi pojišťovnami.

Sdílet

Předseda představenstva Allianz pojišťovny Jakub Strnad byl navíc vyhlášen Pojišťovákem roku. Allianz penzijní fond už přitom obhájil své vítězství z uplynulých dvou let.

„Tento hattrick dokazuje, že náš penzijní fond uznávají nejenom klienti, jejichž počty neustále rostou, ale i odborníci, kteří na něm oceňují například to, že má jedny z nejnižších provozních nákladů na trhu a přitom dokáže nadstandardně zhodnotit prostředky svých klientů,“ řekl předseda představenstva Allianz pojišťovny Jakub Strnad s odkazem na loňské tříprocentní zhodnocení.

Ocenění Pojišťovák roku 2011, které získal Jakub Strnad, je oceněním nejlepšího generálního ředitele pojišťovny v České republice. Ze svého středu ho volí sami nejvyšší představitelé nominovaných pojišťoven. Letos jich bylo dvacet.

Druhé místo v kategorii Životní pojištění 2011 získal Nový Rytmus, který poprvé v investičním životním pojištění přišel s konceptem důchodových výplat, což otevřelo úplně nové možnosti v oblasti oceňování rizika a stanovení nižších cen. Doposud se ze životního pojištění po závažné události vyplácela pouze jednorázová částka a Nový Rytmus bere ohled na to, že klient potřebuje kombinaci jednorázové i stálé důchodové výplaty.

Fitcentrum Banka roku 2010 je soutěží oceňující služby a produkty finančních společností, působících v ČR. O vítězství většiny ze čtrnácti kategorií rozhoduje odborná porota složená z 50 odborníků, mezi nimiž jsou autority z finanční oblasti, manažeři významných firem, akademické sféry a státní správy. Hlasování probíhalo korespondenční formou pod notářským dohledem, stejně jako zpracování výsledků. Letos se konal 10. ročník této soutěže.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).