Hlavní navigace

Akční nabídka rychlého internetu od GTS Novera: zvýhodněné ceny a antivirový program zdarma

Praha, 4. ledna 2006 – Celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera spustil od ledna novou speciální nabídku výhodného vysokorychlostního připojení k internetu Novera DSL. Ta je platná do konce března tohoto roku. Noví zákazníci mohou kromě zvýhodněných cen za první měsíc připojení, modem a zřízení služby získat i antivirový program BitDefender Antivirus v10 v hodnotě 700 Kč zdarma. Zvýhodněné jednorázové poplatky je možné využít i při objednávce balíčku Novera duo, který kombinuje připojení k internetu s hlasovými službami.

Zákazníci, kteří si službu Novera DSL objednají do 31. března 2007, mohou získat připojení k internetu v prvním měsíci za 1 Kč, modem za 1 Kč i zřízení služby za 1 Kč. Standardní cena za zřízení je přitom 990 Kč. Roční licenci antivirového programu BitDefender získají zdarma všichni noví zákazníci, kteří uzavřou objednávku přes webové rozhraní na stránkách www.gtsnovera.cz. Obdržení tohoto praktického dárku přitom není závislé na délce uzavřeného kontraktu ani na zvoleném cenovém programu.

Novera DSL je výhodné a neomezené připojení k internetu určené zejména malým a středním firmám. Díky technologii ADSL mohou tito zákazníci využívat přístupu k internetu rychlostí v řádu stovek kbit/s, která je několikanásobně rychlejší oproti vytáčenému připojení. Základní varianta služby o rychlosti 512/128 kbps je k dispozici již za 395 Kč měsíčně, nejčastěji využívaná varianta s neomezeným přenosem dat a rychlostí 2048/256 kbps stojí měsíčně 1095 Kč.

Zvýhodněné jednorázové poplatky za modem a zřízení je možné využít i v rámci služby Novera duo. Ta kombinuje připojení k internetu Novera DSL s hlasovou službou Novera telefonní předvolba. Při využití balíčku Novera duo se poplatek za připojení k internetu snižuje v závislosti na provolané částce. Zákazník tak může za rychlé připojení k internetu zaplatit měsíčně pouze 1 Kč.

Více informací včetně kompletního ceníku je k dispozici na www.gtsnovera.cz. Ceny uvedené v textu jsou bez DPH.