Hlavní navigace

Akcie.cz spravuje Fio

Nejnavštěvovanější doménu českých drobných obchodníků s cennými papíry Akcie.cz od dnešního dne, tj. od 1.6.2005 spravuje její majitel, společnost Fio group, spol. s r.o.

Sdílet

Dne 31.5.2005 vypršela smlouva, na základě které zajišťovala správu serveru akcie.cz společnost Aliaweb, spol. s r.o. Od 1.6.2005 bude správu serveru akcie.cz zajišťovat její majitel, společnost Fio group, spol. s r.o.

Server akcie.cz bude i nadále zdarma poskytovat spolehlivé informace o vývoji na českém kapitálovém trhu doplněné o kvalitní ekonomické zpravodajství a možnost výměny názorů mezi investory. Věříme, že jeho návštěvníci uvítají nový odlehčený design a některé nové funkce – například unikátní možnost zobrazení stavu nabídky a poptávky na trhu k libovolnému okamžiku v minulosti.

Již brzy se server akcie.cz rozroste o další sekce se zajímavými informacemi pro investory – připravujeme například informace o podílových fondech a také kurzy cenných papírů obchodovaných na světových burzách.

Fio group, spol. s r.o. patří do Finanční skupiny Fio, do níž spadá i největší on-line broker v ČR Fio, burzovní společnost, a.s., provozující nejrozšířenější aplikaci pro on-line obchodování e-Broker.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).