Hlavní navigace

AEGON Pojišťovně pomáhají virtuální průvodci

(Praha 6. září 2006) – Firmy se snaží oslovovat zákazníky stále originálnějším způsobem. Novým trendem v oblasti marketingové komunikace je interaktivní firemní web, který lidem usnadňuje orientaci v produktech a službách. Po společnostech SAP nebo IBM dnes obdobné stránky spustila AEGON Pojišťovna. Návštěvníkům webu www.aegon.cz začali s výběrem pojištění pomáhat interaktivní průvodci, a to nejen obrazově, ale i hlasem.

Sdílet

„Vyznat se na internetu v nabídce finančních institucí nemusí být pro klienty jednoduché, především z důvodu odborné terminologie, šíře nabídky i vzájemné podobnosti produktů. Proto jsme se rozhodli vytvořit nový web s interaktivními průvodci, kteří návštěvníkům přibližují naše produkty pomocí životních situací, v nichž se mohou sami ocitnout,“ řekla Vendula Seibertová, Marketing, communication and PR specialist AEGON Pojišťovny.

Interaktivní průvodce vytvořila pro AEGON Pojišťovnu agentura Web Design Factory. Není prvním internetovým počinem, kterým se pojišťovna snaží přiblížit zákazníkům. Již v loňském roce na svých stránkách spustila například denně aktualizovaný přehled výkonnosti všech fondů svého investičního životního pojištění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).