Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci, IČO (03471888), sídlo Praha
Základní informace
Název:
Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Sídlo:
Praha
IČO:
03471888
Aktuální kontaktní údaje Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
IČO:
03471888
Firma:
Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Právní forma:
Akciová společnost
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 1
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
8. 10. 2014
Sídlo Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Demolice a příprava staveniště
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Nespecializovaný velkoobchod
Činnosti v oblasti informačních technologií
Informační činnosti
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Poradenství v oblasti řízení
Reklamní činnosti
Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Administrativní a kancelářské činnosti
Provozování kulturních zařízení
Výpis údajů pro Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
IČO (identifikační číslo):
03471888
Jméno:
Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Právní forma podnikání:
Akciová společnost
Vznik první živnosti:
8. 10. 2014
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Sídlo:
Plzeňská 131, Chrášťany 25219
Živnosti Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií,
zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
Pronájem a půjčování věcí movitých
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání
kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných
akcí
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
8. 10. 2014
Statutární orgán Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Výpis údajů pro Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci z obchodního rejstříku
Základní údaje Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Soud:
Městský soud v Praze
8. 10. 2014
Spisová značka:
B 20077
IČO (identifikační číslo osoby):
03471888
Jméno:
Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Právní forma:
Akciová společnost
8.10.2014
Zapsána dne:
8.10.2014
Společnost byla zrušena rozhodnutím jediného akcionáře ze dne 27.07.2022 a vstoupila do likvidace ke dni 01.08.2022.
15.9.2022
Kapitál Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Základní kapitál
2 000 000 Kč
Splaceno
100 %
Platnost od - do
8.10.2014
Akcie Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Druh
Hodnota
Počet akcií
Platnost údajů od - do
Akcie na jméno
100 000 Kč
20
6.8.2021
Kmenové akcie na jméno
100 000 Kč
20
8.10.2014
- 6.8.2021
Sídlo Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Platnost údajů od - do
Adresa:
Vojtěšská 211/6, Praha 11000, Česká republika
6.8.2021
Adresa:
Plzeňská 131, Chrášťany 25219, Česká republika
10.3.2017 - 6.8.2021
Adresa:
Holečkova 789/49, Praha 15000, Česká republika
1.9.2015 - 10.3.2017
Adresa:
Slavojova 579/9, Praha 12800, Česká republika
8.10.2014 - 1.9.2015
Předmět podnikání Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Platnost údajů od - do
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
8.10.2014
Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
8.10.2014
Vedení firmy Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
Statutární orgán Czechbonnie unit, a.s., v likvidaci
člen správní rady
Arnošt Florián
Ve funkci
od 29.1.2023
Adresa
Na Vlečce 382, 25218 Úhonice
člen správní rady
Arnošt Florián
Ve funkci
od 6.8.2021
do 29.1.2023
Adresa
Žlutá 205, 25219 Chrášťany
předseda správní rady
Arnošt Florián
Ve funkci
od 12.3.2017
do 6.8.2021
Adresa
Žlutá 205, 25219 Chrášťany
statutární ředitel
Arnošt Florián
Ve funkci
od 12.3.2017
do 1.1.2021
Adresa
Žlutá 205, 25219 Chrášťany
statutární ředitel
Arnošt Florián
Ve funkci
od 1.9.2015
do 12.3.2017
Adresa
205, 25219 Chrášťany
předseda správní rady
Arnošt Florián
Ve funkci
od 1.9.2015
do 12.3.2017
Adresa
205, 25219 Chrášťany
statutární ředitel
PaedDr. Marie Maňasová
Ve funkci
od 8.10.2014
do 1.9.2015
Adresa
Husníkova 2082/12, 15800 Praha
člen správní rady
PaedDr. Marie Maňasová
Ve funkci
od 8.10.2014
do 1.9.2015
Adresa
Husníkova 2082/12, 15800 Praha
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .