Artur Pavlovyč Šestopalov, IČO (08799300), sídlo Brno
Základní informace
Název:
Artur Pavlovyč Šestopalov
Sídlo:
Brno
IČO:
08799300
Aktuální kontaktní údaje Artur Pavlovyč Šestopalov
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Artur Pavlovyč Šestopalov z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Artur Pavlovyč Šestopalov
IČO:
08799300
Firma:
Artur Pavlovyč Šestopalov
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Brno-město
Základní územní jednotka:
Brno-Královo Pole
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
20. 12. 2019
Sídlo Artur Pavlovyč Šestopalov
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obchodování s cennými papíry a komoditami na burzách
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Specializované návrhářské činnosti
Specializované návrhářské činnosti
Překladatelské a tlumočnické činnosti
Pronájem videokazet a disků
Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Ostatní vzdělávání
Informační a komunikační činnosti
Peněžnictví a pojišťovnictví
Výpis údajů pro Artur Pavlovyč Šestopalov ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Artur Pavlovyč Šestopalov
IČO (identifikační číslo):
08799300
Jméno:
Artur Pavlovyč Šestopalov
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
20. 12. 2019
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Artur Pavlovyč Šestopalov
Sídlo:
Staňkova 324/29, Brno 60200
Živnosti Artur Pavlovyč Šestopalov
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Překladatelská a tlumočnická činnost
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Pronájem a půjčování věcí movitých
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Návrhářská, designérská, aranžérská činnost a modeling
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
19. 6. 2024
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .