Ariunzul Buyankhishig, IČO (22599983), sídlo Most
Základní informace
Název:
Ariunzul Buyankhishig
Sídlo:
Most
IČO:
22599983
Aktuální kontaktní údaje Ariunzul Buyankhishig
RES
Živnostenský rejstřík
Výpis údajů pro Ariunzul Buyankhishig z registru ekonomických subjektů
Základní údaje Ariunzul Buyankhishig
IČO:
22599983
Firma:
Ariunzul Buyankhishig
Právní forma:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Okres:
Most
Základní územní jednotka:
Most
Počet zaměstnanců:
Bez zaměstnanců
Institucionální sektor:
Osoby samostatně výdělečně činné
Datum vzniku:
17. 2. 2025
Sídlo Ariunzul Buyankhishig
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba oděvů
Výroba nábytku
Výroba nábytku
Ostatní zpracovatelský průmysl
Ostatní zpracovatelský průmysl j. n.
Opravy obuvi a kožených výrobků
Výpis údajů pro Ariunzul Buyankhishig ze živnostenského rejstříku
Základní údaje Ariunzul Buyankhishig
IČO (identifikační číslo):
22599983
Jméno:
Ariunzul Buyankhishig
Právní forma podnikání:
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Vznik první živnosti:
17. 2. 2025
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo Ariunzul Buyankhishig
Sídlo:
U Věžových domů 2936/4, Most 43401
Živnosti Ariunzul Buyankhishig
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Výroba a opravy čalounických výrobků
Výroba, opravy a údržba sportovních potřeb, her, hraček a dětských kočárků
Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu
Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků
Výroba a opravy obuvi, brašnářského a sedlářského zboží
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
17. 2. 2025
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .