AR TAX MORAVA, s.r.o., IČO (04733282), sídlo Rožnov pod Radhoštěm
Základní informace
Název:
AR TAX MORAVA, s.r.o.
Sídlo:
Rožnov pod Radhoštěm
IČO:
04733282
Aktuální kontaktní údaje AR TAX MORAVA, s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro AR TAX MORAVA, s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje AR TAX MORAVA, s.r.o.
IČO:
04733282
Firma:
AR TAX MORAVA, s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Vsetín
Základní územní jednotka:
Rožnov pod Radhoštěm
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Národní soukromé nefinanční podniky
Datum vzniku:
20. 1. 2016
Sídlo AR TAX MORAVA, s.r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Činnosti zpravodajských tiskových kanceláří a agentur
Činnosti reklamních agentur
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
Univerzální administrativní činnosti
Ostatní vzdělávání
Podpůrné činnosti pro scénická umění
Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Výpis údajů pro AR TAX MORAVA, s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje AR TAX MORAVA, s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
04733282
Jméno:
AR TAX MORAVA, s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
20. 1. 2016
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo AR TAX MORAVA, s.r.o.
Sídlo:
Na zahradách 164, Rožnov pod Radhoštěm 75661
Živnosti AR TAX MORAVA, s.r.o.
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Činnost informačních a zpravodajských kanceláří
Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce
Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí
Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků
Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Zprostředkování obchodu a služeb
Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály
Velkoobchod a maloobchod
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
20. 1. 2016
Statutární orgán AR TAX MORAVA, s.r.o.
Výpis údajů pro AR TAX MORAVA, s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje AR TAX MORAVA, s.r.o.
Soud:
Krajský soud v Ostravě
20. 1. 2016
Spisová značka:
C 64951
IČO (identifikační číslo osoby):
04733282
Jméno:
AR TAX MORAVA, s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
20.1.2016
Zapsána dne:
20.1.2016
Kapitál AR TAX MORAVA, s.r.o.
Základní kapitál
2 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
20.1.2016
Sídlo AR TAX MORAVA, s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Na zahradách 164, Rožnov pod Radhoštěm 75661, Česká republika
17.6.2016
Adresa:
Bezručova 171, Frýdek-Místek 73801, Česká republika
20.1.2016 - 17.6.2016
Předmět podnikání AR TAX MORAVA, s.r.o.
Platnost údajů od - do
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.
20.1.2016
Vedení firmy AR TAX MORAVA, s.r.o.
Statutární orgán AR TAX MORAVA, s.r.o.
Jednatel
Natálie Ondračka
Ve funkci
od 12.6.2025
Adresa
Na zahradách 164, 75661 Rožnov pod Radhoštěm
Jednatel
Natálie Antlová
Ve funkci
od 25.1.2019
do 12.6.2025
Adresa
Na zahradách 164, 75661 Rožnov pod Radhoštěm
Jednatel
Natálie Antlová
Ve funkci
od 17.6.2016
do 25.1.2019
Adresa
Bratr. Veverkových 2812/14, 73301 Karviná
Jednatel
Ing. Simona Pavelová
Ve funkci
od 20.1.2016
do 17.6.2016
Adresa
Na zahradách 164, 75661 Rožnov pod Radhoštěm
Jednatel
Ing., Bc. Ilona Řehová
Ve funkci
od 20.1.2016
do 17.6.2016
Adresa
Dr. M. Tyrše 3103, 73801 Frýdek-Místek
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .