AP Spedition s.r.o., IČO (03070557), sídlo Praha
Základní informace
Název:
AP Spedition s.r.o.
Sídlo:
Praha
IČO:
03070557
Aktuální kontaktní údaje AP Spedition s.r.o.
RES
Živnostenský rejstřík
Obchodní rejstřík
Výpis údajů pro AP Spedition s.r.o. z registru ekonomických subjektů
Základní údaje AP Spedition s.r.o.
IČO:
03070557
Firma:
AP Spedition s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
Okres:
Praha
Základní územní jednotka:
Praha 10
Počet zaměstnanců:
Neuvedeno
Institucionální sektor:
Nefinanční podniky pod zahraniční kontrolou
Datum vzniku:
4. 6. 2014
Sídlo AP Spedition s.r.o.
Obory činností NACE dle RES (Registr ekonomických subjektů)
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Nespecializovaný velkoobchod
Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
Skladování
Ostatní vedlejší činnosti v dopravě
Ubytování
Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
Reklamní činnosti
Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
Balicí činnosti
Výpis údajů pro AP Spedition s.r.o. ze živnostenského rejstříku
Základní údaje AP Spedition s.r.o.
IČO (identifikační číslo):
03070557
Jméno:
AP Spedition s.r.o.
Právní forma podnikání:
Společnost s ručením omezeným
Vznik první živnosti:
4. 6. 2014
Celkový počet živností:
1
Aktivních živností:
1
Sídlo AP Spedition s.r.o.
Sídlo:
Počernická 699/62, Praha 10800
Živnosti AP Spedition s.r.o.
Živnost č. 1 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti
Zprostředkování obchodu a služeb
Velkoobchod a maloobchod
Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
Zasilatelství a zastupování v celním řízení
Ubytovací služby
Pronájem a půjčování věcí movitých
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení
Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí
Druh živnosti
živnost volná
Stav živnosti
aktivní
Vznik oprávnění
4. 6. 2014
Statutární orgán AP Spedition s.r.o.
Výpis údajů pro AP Spedition s.r.o. z obchodního rejstříku
Základní údaje AP Spedition s.r.o.
Soud:
Městský soud v Praze
4. 6. 2014
Spisová značka:
C 227139
IČO (identifikační číslo osoby):
03070557
Jméno:
AP Spedition s.r.o.
Právní forma:
Společnost s ručením omezeným
4.6.2014
Zapsána dne:
4.6.2014
Počet členů statutárního orgánu: 3
4.6.2014
Kapitál AP Spedition s.r.o.
Základní kapitál
120 000 Kč
Splaceno
-
Platnost od - do
4.6.2014
Sídlo AP Spedition s.r.o.
Platnost údajů od - do
Adresa:
Počernická 699/62, Praha 10800, Česká republika
4.6.2014
Předmět podnikání AP Spedition s.r.o.
Platnost údajů od - do
výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
4.6.2014
Vedení firmy AP Spedition s.r.o.
Statutární orgán AP Spedition s.r.o.
Jednatel
Aliaksandr Pastayalko
Ve funkci
od 4.6.2014
Adresa
Jubilejnaia 18a , Brest, Biaroza
Jednatel
Iryna Pastayalka
Ve funkci
od 4.6.2014
Adresa
Jubilejnaia 18a , Brest, Biaroza
Jednatel
Andrei Pastayalka
Ve funkci
od 4.6.2014
Adresa
Počernická 699/62, 10800 Praha
Všechny údaje, které v našem rejstříku o firmách a živnostnících zobrazujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků. Kam patří obchodní rejstřík , Živnostenský rejstřík a Registr ekonomických subjektů provozovaný Statistickým úřadem.
Data průběžně aktualizujeme ze zdrojových rejstříků. Pokud v našem rejstříku objevíte nesprávný nebo nepřesný údaj, dejte nám prosím tuto informaci k dispozici na e-mailu info@iinfo.cz . Pokud máte výhrady ke zpracování vašich osobních údajů v našem rejstříku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@iinfo.cz .