Hlavní navigace

Živelní pojištění zdarma od Kooperativy

Kooperativa jako jediná pojišťovna na trhu nabízí povinné ručení, které chrání i Vaše auto. Nemusíte nikam chodit, volat či cokoli podepisovat. Prostě jenom uzavřete smlouvu na povinné ručení a automaticky získáte živelní pojištění zdarma. Smlouvu můžete sjednat i on-line na www.koop.cz.

Sdílet

Dnes už záleží na tom, u které pojišťovny máte své povinné ručení. Až dosud se povinné ručení sjednávalo „pro někoho jiného“. Kooperativa ale jako jediná pojišťovna na trhu nabízí povinné ručení, které chrání i Vaše auto.

Ke každému povinnému ručení klienti Kooperativy automaticky získají zdarma živelní pojištění vozidla. Předmětem tohoto pojistného produktu jsou osobní a užitková vozidla do největší povolené hmotnosti 3 500 kg, ke kterým je uzavřena individuální pojistná smlouva pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, tedy jinými slovy které mají povinné ručení u Kooperativy. Živelní pojištění poskytuje pojistnou ochranu pro následující rizika: povodeň, záplava, úder blesku, vichřice, krupobití, sesuv půdy, lavina, pád stromu či stožáru a požár. Spoluúčast je jedno procento, minimálně 1000 Kč a pojištění platí po celé ČR.

Živelní pojištění získáte zcela jednoduše – s povinným ručením od Kooperativy tento produkt obdržíte zdarma. Nemusíte nikam chodit, volat či cokoli podepisovat. Prostě jenom uzavřete smlouvu na povinné ručení. Nabídka na živelní pojištění zdarma platí od listopadu 2005 a tuto výhodu Kooperativa poskytuje i v letošním roce. Chceme skutečně jasně ukázat, že si svých klientů vážíme a rádi bychom jim nabídli něco navíc, vysvětluje vrchní ředitel Kooperativy Martin Diviš.

Další podrobnosti získáte v kterémkoli z více než 300 obchodních míst Kooperativy. Naše bezplatná Zelená linka 800 105 105 je k dispozici nonstop 24 hodin denně a veškeré potřebné informace se dozvíte i na našich internetových stránkách www.koop.cz, kde najdete i detailní pojistné podmínky živelního pojištění a kde můžete on-line sjednat smlouvu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).