Hlavní navigace

Získejte nejvýhodnější spoření a hotově bonus až 500 Kč

Komerční sdělení
Hledáte způsob, jak výhodně zhodnotit své finanční prostředky? Nabídka spořicích produktů je velmi široká a není vždy jednoduché se v ní dobře zorientovat. Nepřehlédněte proto…

Sdílet

Úrokové sazby a celkové zhodnocení finančních prostředků na běžných účtech je téměř zanedbatelné. O mnoho lépe jsou na tom klasické spořicí účty, nebo termínované vklady. Pokud však hledáte způsob, jak své prostředky zhodnotit nejlépe, zaměřte se na akční nabídky spořicích produktů. Zaujala nás aktuální nabídka od Moravského Peněžního Ústavu – spořitelního družstva (MPU). Pojďme si ji přiblížit.

Při zřízení nového spořicího účtu s výpovědní lhůtou od 6 měsíců a vkladu 100 000 Kč získáte navíc finanční bonus. Na spořicích účtech MPU lze dosáhnout zhodnocení 4,0 % p.a. a získat bonus v hotovosti ve výši 500 Kč (při vkladu 1,2 mil. Kč s výpovědní lhůtou na 24 měsíců). Tato akce platí pouze pro prvních 1 000 nově založených účtů.

Pro více informací o akční nabídce klikněte zde.

MPU má dlouhodobě jedny z nejvyšších úrokových sazeb na trhu. Díky současné legislativě jsou všechny vklady v družstevních záložnách 100 % pojištěny stejně jako v bankách až do výše 100 000 €. Nemusíte se tak o své úspory obávat.

Moravský Peněžní Ústav – spořitelní družstvo je největší spořitelní družstvo v České republice s 16letou historií. Pobočky má v Praze a ve Zlíně. Svým klientům poskytuje individuální služby osobního bankovnictví, zajímavé podmínky při zhodnocování depozit a financování projektů. Strategickým cílem pro rok 2012 je transformace na banku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).