Hlavní navigace

Získat hypotéku je opět jednodušší a levnější

Lidé, kteří si dnes vybírají hypotéku pochopitelně dávají přednost bance, kde jim umí dobře poradit a vyřízení je co nejjednodušší a nejlevnější. Hypoteční banka, která se na poskytování hypoték specializuje, nyní přichází s novou službou – expresním oceněním bytu.

Sdílet

Hypoteční banka

Klienti kupující byt nemusí shánět a platit odhadce nemovitosti, protože hodnotu bytu vypočítá během první návštěvy banka, navíc zcela zdarma. Nová služba Hypoteční banky tak ušetří žadatelům o hypotéku na byt čas i peníze. Standardně totiž stojí odhad okolo tří tisíc korun. A pokud má klient připraveny všechny ostatní dokumenty, lze návrh na uzavření smlouvy podat téměř okamžitě.

Poskytovat tuto unikátní službu umožňuje cenová mapa nemovitostí, kterou si Hypoteční banka za dobu své existence vytvořila a pravidelně ji aktualizuje. Při návštěvě banky stačí jen sdělit několik základních parametrů bytu, jako je adresa, plocha, podlaží, stáří domu a podobně. Tyto údaje zadá bankéř do systému a automaticky získá odhadní, tedy obvyklou, cenu bytové jednotky.

Nová služba expresní ocenění bytu je v Hypoteční bance zdarma připravena pro klienty, kteří si kupují stávající dokončený byt a chtějí hypotéku maximálně do pěti milionů korun a do 85 % hodnoty zastavované nemovitosti. Cenová mapa přitom zahrnuje byty téměř ve všech městech nad deset tisíc obyvatel. Konkrétně se v současné době jedná o 119 měst. Dále cenová mapa pokrývá všechny obce okresů Praha-východ, Praha-západ a Brno-venkov.

Více informací získáte na www.hypotecnibanka.cz nebo na infolince 844 111 174.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).