Hlavní navigace

Kde získáme vysoký garantovaný úrok? MPA GROUP a.s. nabízí řešení ve výši 12,63% p.a.

Známe to všichni – vyděláme peníze, z nízkého úroku nám ukousnou pořádný krajíc poplatky, daň, inflace a tak to pokračuje každý měsíc. Jsme odsouzeni ke stálému znehodnocování úspor? Nikoli, peníze můžeme investovat do MPA GROUP.

Sdílet

Chceme-li slušný úrok, je načase pustit se máminy sukně a odvážně se podívat na trh. Rychleji než spořením dosáhneme plánovaného cíle investováním. A přesně to MPA GROUP a.s. nabízí – 3 investiční produkty ve formě úvěrové smlouvy pokrývající částky od 5tis.Kč až po x mil.Kč. Za vložené peníze dostaneme garantovaný úrok 9,38% nebo i 12,63% p.a. Úrok je vyplácen každý měsíc nebo je dle volby klienta znovu reinvestován. Navíc od částky 500tis.Kč je investice zajištěna zástavním právem k bytům a RD ve dvojnásobné hodnotě investované částky! Produkty jsou flexibilní – vybere si i člověk, který bude peníze potřebovat zpět třeba za měsíc.

Kde pracují tyto peníze? MPA GROUP se zabývá se leasingem nemovitostí, tedy nákupem, dlouhodobým pronájmem a následným prodejem nemovitostí nájemci. Bezpečnost vložených peněz je tak zajištěna nemovitostmi ve vlastnictví společnosti. Ta investuje výhradně do bytů a rodinných domů, neboť nemovitosti k bydlení poskytují stálý zdroj příjmů a jejich hodnota a výše nájmu je stabilnější než ceny chat, pozemků, lesů, skladů aj.

Ani Řím nebyl postaven za 1 den. MPA GROUP poskytuje tento investiční program již 5 let, nabírá další investiční poradce pro sjednávání investičních produktů a stále rozvíjí své služby. Smělá vize rozvoje společnosti počítá s postupným otvíráním poboček, ve kterých bude možno jak sjednat leasing nemovitostí, tak investovat. Dle slov zástupců společnosti by se leasingem nemovitostí mohlo v budoucnu financovat 1% bytů a RD v ČR, což představuje perspektivní trh miliard Kč pro MPA GROUP i její investory.

Jak říká klasik G.S.Clason v knize Nejbohatší muž v Babylonu:

„Každý zlaťák je tvůj otrok, který pro Tebe pracuje.“


Držme se tohoto pravidla a přinutíme tak své zlaťáky tvrdě pracovat u MPA GROUP.

Více na www.mpagroup.cz, info@mpagroup.cz nebo 774888707.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).