Hlavní navigace

Zajímáte se o investování? Zajděte si na letní vzdělávací seminář!

Investování na kapitálových trzích je pro každého investora výzvou a zároveň příležitostí vstoupit do světa neomezených možností, kde může uspět každý z nás, ale jen několik vytrvalých a důsledných lidí to taky dokázalo. Základním předpokladem úspěchu při investování na kapitálových trzích a bezpochyby nutností je SYSTEMATICKĚ VZDĚLÁVÁNÍ. Pokud hledáte cestu jak začít, můžete zkusit návštěvu semináře Online investování v praxi. Tento seminář je vstupní branou do celého vzdělávacího cyklu společnosti brokerjet České spořitelny s názvem BULLS and BEARS ACADEMY. I přes začínající „okurkovou“ sezonu se tyto semináře konají v nejbližší době v Praze, Brně a Ostravě.

Sdílet

Seminář je určen všem začínajícím investorům, kteří uvažují o investování a samozřejmě je věnován hlavně oblasti, která v posledních letech zažila raketový růst – online investování, tedy investování prostřednictvím internetu. Na semináři se seznámíte se všemi výhodami online investování, ale především uvidíte online obchodování v praxi. Pokud budete mít štěstí, můžete si „živě“ nakoupit americké akcie (nebo to alespoň uvidíte v přímém přenosu) a poznáte tak, „o čem vlastně online obchodování je“.

Kromě praktické ukázky se pak můžete dozvědět základní informace o investičních produktech jako alternativě k akciím. Konzervativnější investory budou asi zajímat certifikáty, naopak agresivnější investoři budou spíše poslouchat informace o pákových certifikátech a warrantech, díky kterým je možné pořádně vydělat, ale bohužel … i prodělat.

V případě, že Vás seminář zaujme a budete chtít pokračovat ve vzdělávání dále, můžete právě v rámci cyklu BULLS and BEARS ACADEMY pokračovat návštěvou dalších seminářů se specializovanějším zaměřením např. na již zmiňované warranty nebo na technickou analýzu

Jak se na seminář můžu zaregistrovat?

Účast na semináři je zdarma a každý zájemce se může jednoduše zaregistrovat zde: odkaz na termíny seminářů
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).