Hlavní navigace

WPB Capital: Bezrizikové zhodnocení úspor až o 4,85 % ročně!

Získat zúročení téměř pět procent ročně a neriskovat ztrátu peněz na propadu trhů? Díky výhodnému spořicímu účtu od WPB Capital to není problém.

Sdílet

Spořicí účet je určený všem střadatelům, kteří chtějí své prostředky zhodnocovat dlouhodoběji, například náhradou za nejisté stavební spoření nebo vytvářením rezerv na důchod. Zhodnocení na spořicím účtu od WPB Capital totiž výrazně přesahuje výnosy připisované penzijními fondy, zároveň je mnohem bezpečnější, než investování do podílových fondů nebo akcií. 

Spořicí účet nabízí uložení prostředků od půl roku do pěti let. Pokud si např. uložíte 300 000 Kč na tři roky, je vklad úročen 3,30 % ročně a na vašem vkladovém účtu na úrocích přibude 26 306 korun! Nejvýhodnějšího úroku lze dosáhnout při pětiletém vkladu, kdy úrok dosahuje až 4,35 % ročně. Protože však WPB Capital připisuje úroky každý měsíc, ve výsledku u pětileté fixace můžete dosáhnout efektivního úroku až 4,85 % ročně! Spočítejte si svůj výnos sami na naší kalkulačce.

Společně se spořicím účtem získáváte od WPB Capital také běžný účet, který je zdarma, stejně jako s ním spojené služby a ovládání účtu přes internetové bankovnictví. 

Úspory uložené u WPB Capital, jsou ze zákona pojištěné, stejně jako peníze ve všech bankách. Vklad je pojištěný stoprocentně, včetně úroků, do výše 100 000 EUR, tedy zhruba 2,5 milionů korun. 

WPB Capital klade velký důraz na vysokou úroveň služeb zákazníkům. Snažíme se o výrazný osobní přístup, klientům vycházíme vstříc a nezpoplatňujeme ani úkony provedené na pobočce. V kombinaci s výborně dostupnou pobočkou v centru Prahy, v Jeruzalémské ulici, to dělá z WPB Capital ideální peněžní ústav pro všechny, kteří nechtějí platit desítky korun za každou návštěvu bankovní pobočky. 

Přijďte se přesvědčit osobně! WPB Capital, Jeruzalémská 1321/2 nebo www.wpb.cz. Pro informace můžete také volat na bezplatnou linku 800 345 345.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).