Hlavní navigace

Webhostingové firmy berou kšefty designerům na volné noze

Grafici webovek jsou velmi drazí a často pomalí. Někdy neodvedou zadanou práci a vše je k ničemu. Naštěstí je tu alternativa v podobě webovek zdarma od banan.cz webhosting.

Sdílet

Komu je služba určena?

V prvé řadě firmám a podnikatelům – profesionální www stránky jsou nutností a náklady na jejich zřízení jdou do desetitisíců. Proč investovat vysoké částky tam, kde nemusíte. Na druhou stranu, webovky se můžou hodit každému, je to přece zdarma.

Jak to vlastně funguje?

To nejdůležitější na www stránkách je grafika. Každý chce, aby jeho web vypadal skutečně profesionálně a běžný grafik si za to naúčtuje nemalou finanční částku. Od banan.cz webhosting je to vše zdarma, od návrhu, po realizaci. Můžete se inspirovat z několika stovek již vytvořených webů (šablon), nebo si nechat navrhnout vlastní vzhled na míru – opět zdarma.

Ani projekt pro virtuální sídla a kanceláře www.lexia.cz není problém provozovat zdarma!

Mám grafiku a co dál?

Grafici z banan.cz webhosting vám vytvořili vzhled, nyní vás čeká naplnění webu obsahem. Doby, kdy si majitel internetových stránek nebyl schopen bez webdesignera sám nic upravit jsou dávno pryč. Váš web bude součástí robustního redakčního systému, přes který můžete vytvářet jakýkoliv obsah stránek, spravovat celkový vzhled, pracovat s fotogaleriemi, novinkami a vůbec měnit cokoliv vás napadne. Vše je skutečně přehledné i pro naprostého začátečníka.

Příklad webovek zdarma – SEO služby RadovanKaluža.cz.

Jak se to ovládá?

I laik pochopí, kde vytvořit na stránce nový obsah a kde jej editovat. Přes klasické ikonky je možné spravovat ankety, články, přidat fotogalerii nebo novinku.

Přes velmi přehlednou administraci zvládnete vytvoření článku levou zadní. V našem příkladu šipka ukazuje na možnost úpravy uvodní stránky.

Přes ikonky lze vytvořit od ankety až po novinku skutečně jednoduše. Kupříkladu po kliknutí na ikonku článek se ukáže přehledný textový editor (podobný jako v MS Office), kde pouze napíšete text a publikujete. Takhle jednoduché to vše je.

Pro pokročilejší je tu možnost editovat vlastní logo pomocí html tagů, upravit css styly, nebo zasahovat do obsahu stránek přímo v kódu. Ale proč byste to dělali, editor udělá vše za vás.

6 přehledných možností jak změnit vzhled webu – přes Redakční systém Banánu jde měnit skutečně vše

Co když si stránky pokazím?

Nic se neděje. Grafici z banan.cz webhosting Vám pomůžou. A pokud byste vše smazali, jsou k dispozici zálohy a vždy přítomná nonstop podpora.

A jak to může nakonec vypadat?

Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje rovněž zvolil řešení webovek zdarma od banan.cz pro Mistrovství světa hasičů v cyklistice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).