Hlavní navigace

Vydělejte na expanzi věhlasné značky Remoska

Komerční sdělení  Autor: REMOSKA
Remoska, značka která si v minulosti získala srdce mnoha Čechů a Slováků. Tuto legendární mísu jste našli skoro v každé kuchyni.

Sdílet

V posledních letech si značka prošla modernizací a oslovuje i mladou generaci zákazníků. Nyní díky spolupráci s investiční platformou Fingood.cz chystá svoji další expanzi.

Společnost Remoska je značka se zavedenou tradicí, která na trhu působí již 65 let. Srdce zákazníků si získala díky svým kvalitním a funkčním pečícím mísám, které fungují i po mnoha desetiletích od své výroby. 

Lovebrand s přesahem

Remoska se dokázala vyrovnat s poklesem kupní síly svých stálých zákazníků a velmi rychle vybudovala nový lovebrand. Ten se v posledních letech rozhodla představit také mladší generaci a změnit i jeho vnímání na trhu. 

Ke svému dobrému jménu přidala také rozšířené portfolio. V něm kromě “klasické” remosky nalezneme například kvalitní kuchyňské nádobí, elektrospotřebiče i designový multicooker a příslušenství. 

Česká tradice v moderním hávu

Společnost i nadále pokračuje v budování tradiční české značky, proto i v budoucnu chce držet kompletní výrobu produktů v České republice. Za tímto účelem staví nový automatizovaný a plně digitalizovaný výrobní závod, který bude v tomto oboru nejmodernějším závodem ve střední Evropě.

V rámci firmy již nyní vznikají základy nové divize, která se zabývá rozjezdem OEM produkce (Original Equipment Manufacturer – výrobek, který je prodáván a propagován jinou obchodní značkou) pro značky nejen z České republiky, ale především z dalších evropských států. Díky těmto novým technologiím se stane jedním z předních evropských výrobců nádobí. 

Na expanzi Remosky můžete vydělat

Právě pro tuto expanzi společnost spojila síly s přední tuzemskou investiční platformou Fingood.cz. “Jsme rádi, že můžeme být u expanze tradiční české značky. Filozofií Fingoodu je rozvoj a podpora zavedených českých společností a Remoska je jejich skvělým příkladem,”  popisuje Vít Endler, CEO této platformy.

Fingood.cz tuto investiční příležitost představí svým bezmála 7 000 investorů. Připravena je pro ně investice s pevně stanoveným zhodnocením 11 % p. a. Investice bude navíc doplněna o skvělé zajištění v podobě zástavy nemovitého majetku v hodnotě 75 mil. korun. Investoři si díky nastaveným parametrům mezi sebe rozdělí výnos 5,5 mil. korun! Investici zveřejní tento týden Fingood.cz na svých webových stránkách.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).