Hlavní navigace

RM-SYSTÉM: Vstupujeme do nové éry burzovních obchodů

Komerční sdělení
RM-SYSTÉM se stal českou burzou cenných papírů a připravil pro všechny investory novinky pro efektivnější obchodování. Jak můžete nyní i vy investovat lépe?

Sdílet

RM-SYSTÉM umožňuje českým investorům již přes 15 let obchodovat s akciemi nejvýznamnějších českých, ale nyní i zahraničních společností nebo s investičními certifikáty. V prosinci se stal burzou a k novému roku připravil pro všechny investory novinky umožňující efektivnější obchodování. Také radikálně snížil poplatky pro obchodníky s cennými papíry.

RM-SYSTÉM se stal českou burzou cenných papírů. JAK MŮŽETE NYNÍ I VY INVESTOVAT LÉPE?

RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů nabízí největší výběr akcií v ČR. Je i nejdéle otevřeným trhem , on-line lze obchodovat od 9:00 do 17:00, podávat pokyny dokonce od 8:50 do 21:30. Vypořádání nadále probíhá on-line v režimu T+0, kdy se kupující stává okamžitě majitelem akcií. Dále je na většině emisí v EasyClick díky tvůrcům trhu garantována likvidita, takže můžete v každém okamžiku nakupovat nebo prodávat vybrané tituly.

PROČ A JAK OBCHODOVAT NA ČESKÉ BURZE RM-SYSTÉM

RM-SYSTÉM pro vás navíc připravil nový burzovní portál s aktuálními kurzy on-line či statistikami obchodování. Investory zaujmou i zprávy od největších českých společností obchodovaných na burze či horké novinky z burzy RM-S.

JAK SI VEDOU VAŠE OBLÍBENÉ SPOLEČNOSTI NA BURZE RM-S?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).