Hlavní navigace

Více soukromí s bezpečnou hypotékou od Wüstenrotu

Chybí vám u rodičů soukromí? Je vám byt už malý? Právě teď máte ideální příležitost pořídit si nové vlastní bydlení. Úrokové sazby hypoték opět klesly a ceny bytů jsou příznivé.

Doba čtení: 2 minuty

Jednou z bank, která v poslední době výrazně snížila úrokové sazby hypotečních úvěrů, je Wüstenrot hypoteční banka. Ta ale nabízí ještě něco navíc. Pokud si klient současně s hypotečním úvěrem sjedná i životní pojištění a pojištění nemovitosti, sníží mu banka úrokovou sazbu hypotéky o další 0,2 % ročně.

Hypotéka Wüstenrot na bydlení 

Za hypoteční úvěr určený na koupi nemovitosti, na výstavbu, rekonstrukci a další účely bydlení, tak v ideálním případě zaplatíte jen 2,59 % ročně. Nejnižší garantovaná sazba, za kterou lze u Wüstenrotu získat hypotéku do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti bez jakýchkoliv dodatečných podmínek, klesla na 3,19 % ročně.

Bez poplatku

Hypotéku Wüstenrot na vlastní bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací úrokové sazby budete mít zdarma, banka vám nebude účtovat žádný poplatek za vyřízení a zpracování úvěru.

Hypotéka na refinancování už od 2,49 % ročně a bez poplatku

Období nízkých úrokových sazeb je ideální pro refinancování hypoték či jiných úvěrů. U Hypotéky Refin garantuje Wüstenrot všem klientům, kteří splní standardní podmínky pro poskytnutí úvěru, úrokovou sazbu 3,09 % ročně. EXTRA sazba, za kterou Wüstenrot poskytuje úvěry od 1,8 mil. korun klientům, kteří splní dodatečné požadavky na bonitu a sjednají si výše uvedená pojištění, klesla až na 2,49 % ročně.

Výhodou Hypotéky Refin není jen velmi nízká úroková sazba a to, že neplatíte žádný poplatek za její vyřízení. Uhradíte s ní celou zbývající dlužnou částku původní banky, tedy i případné sankční úroky či poplatek za předčasné splacení úvěru. V rámci refinancování si tento úvěr můžete také navýšit a získanou částku použít na rekonstrukci bytu nebo rodinného domu.

Hypotéka bez příjmů pro všechny, kteří nemohou standardně prokázat své příjmy 

Pořídit si nový byt můžete i tehdy, nemáte-li pravidelné příjmy, a nemůžete je bance prokázat standardním způsobem. Wüstenrot má pro vás účelovou Hypotéku bez příjmů, u které po vás nevyžaduje prokázání výše příjmů. Se žádostí o hypoteční úvěr předložíte bance jen čestné prohlášení o svých příjmech a majetku a schopnosti úvěr bez problémů splácet. Banka po vás bude požadovat také potvrzení o bezdlužnosti od finančního úřadu a u osob samostatně výdělečně činných potvrzení o bezdlužnosti od České správy sociálního zabezpečí.

Podrobnosti o nabídce hypoték a úrokových sazbách na www.wustenrot.cz