Hlavní navigace

Tři kouzelná slůvka? Výnos a vyšší bezpečí

Nahlédněte bez obav do světa investic. Nový konzervativní ING Multifond Aktiv V5 nabízí jednoduchou investici s možností zajímavého zhodnocení.

Sdílet

Ing Multifond

„Chci mít dobrou šanci pravidelně vydělávat výnosy vyšší než na peněžních účtech a nechtěl bych zažít vysoké kolísání…“ Tak zní přání mnoha našich klientů, kteří uvažují o investicích. Vše jim dnes může splnit moderní investiční strategie převzatá z ING lucemburského privátního bankovnictví.

Ing Multifond 1

V čem je tento fond výjimečný?

Konzervativní ING Multifond Aktiv V5 nabízí vyšší úroveň bezpečí proti poklesům a investuje s cílem vydělávat  ročně +2 % nad sazbu peněžního trhu. „Většina aktiv vždy zůstane v bezpečných obligacích či peněžních nástrojích. Menší část portfolia pak směřuje do dynamičtějších investic, např. akcií, nemovitostí, zlata, ropy a dalších,“ říká Miloš Filip, člen představenstva ING Investment Management.

Pro koho je vhodný?

Fond může představovat první zkušenost s investováním pro klienty, kteří dosud mají své úspory jen na bankovních účtech. Zajímavý může být i pro konzervativní klienty, kterým pro vlastní peníze nevyhovuje vysoké kolísání na akciovém trhu.

Co je ještě dobré vědět o ING Multifondu Aktiv V5?

Vstupní a výstupní poplatky jsou nulové, zpětné získání peněz není omezeno žádnou výpovědní lhůtou a čím dříve se klienti rozhodnou pro investici, tím více získají – prostředky určené k první investici jsou při uložení v ING úročeny zvýhodněnou sazbou o 1% p.a. vyšší než na ING Kontu. Více informací naleznete na www.ing.cz nebo zjistíte na bezplatné lince 800 159 159.

S investováním jsou spojena některá rizika. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. Hodnota investice může kolísat a není zaručena návratnost investované částky. Všechny důležité informace týkající se zmíněného fondu, a to včetně výhod a rizik spojených s investicí do něj, jsou k dispozici v prospektu zveřejněném na www.ing.cz.

.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).