Hlavní navigace

Stock Screener od Saxo Bank. Znají ho profíci, ale můžete ho mít i vy

Jak se zorientovat v záplavě čísel a informací o jednotlivých společnostech? Zkuste dva nástroje, které vám pomohou najít nejen tu správnou akcii, ale také ziskovou strategii.

Doba čtení: 1 minuta

Saxo Bank poskytuje investorům dva nástroje, které jim umožní orientovat se v záplavě čísel, informací, doporučení a dalších dat potřebných pro správné investiční rozhodování. Stock Screener umožňuje výběr a filtrování více než 14 500 akciových titulů a 8 000 akciových CFD kontraktů z 29 světových burz. Investor si akcie může selektovat podle více než 250 kritérií. Stock screener je plně integrován s obchodní aplikací Saxo Bank a jednotlivé tituly můžou být následně přímo obchodovány.

Dalším nástrojem, který investoři oceňují, je Equity Research. Ten pokrývá více než 11 000 titulů a investor má před sebou v přehledné a interaktivní tabulce detailní informace o emisi, činnosti, vlastnictví, managementu, hospodaření, valuaci a konkurenci firmy. Samozřejmostí jsou finanční výkazy s grafy za posledních pět let a investiční doporučení analytických domů včetně jejich vývoje v čase.

Saxo Bank jako lídr v inovacích obě tyto služby propojila. Pomocí Stock Screener snadno najdete akcie, o kterých chcete vědět více. Jedním kliknutím se přenesete do Equity Research a dalším kliknutím zobchodujete tituly, které splňují vaše přísná kritéria.

Uveďme konkrétní příklad. Chceme vybrat společnosti z rozvíjejícího se světa, z ne příliš cyklického odvětví, s udržitelným dividendovým výnosem, udržitelnou marží, spíše nízkým poměrem ceny , spíše nízkou ceny akcie k účetní hodnotě a k zisku na akcii (P/E). Stock Screener na základě těchto kritérií vygeneruje následující firmy:

OBRÁZEK ZE STOCK SCREENER

UKÁZKY Z EQUITY RESEARCH

Stock Screener a Equity Research od Saxo Bank jsou cestou pro investory, kteří očekávají služby na vysoké úrovni, které jim veřejně dostupné webové aplikace nejsou schopné zaručit, za cenu, kterou nejsou schopni nabídnout poskytovatelé burzovního zpravodajství pro profesionály.

Chcete vyzkoušet Stock Screener a Equity Research? Více informací zde.