Hlavní navigace

Stavební spoření Wüstenrot s ročním zhodnocením až 4,95 procenta

Spojením mimořádného bonusu a státní podpory dosáhne klient, který si do 12. prosince 2012 uzavře stavební spoření u Wüstenrotu, průměrného ročního zhodnocení vkladů až 4,95 % procenta.

Doba čtení: 2 minuty

Stavební spořitelna Wüstenrot zvýhodňuje smlouvy o stavebním spoření uzavřené v rámci akce „Státní podpora a k tomu jednou tolik od Wüstenrotu“ mimořádným bonusem až 2000 korun. Klient tak za rok 2012 získá nejen až 2000 korun státní podpory ale stejnou částku jako bonus od Wüstenrotu.
Nabídka je velmi atraktivní i pro klienty, kteří již stavební spoření mají. Bonus až 2000 korun jim Wüstenrot připíše i na smlouvu, na kterou od státu podporu nedostanou. Výše bonusu je stejně jako u státní podpory závislá na výši úspor a činí 10 % z částky uspořené na účtu stavebního spoření k 31. 12. 2012.

Pro děti spoření zdarma

Nejlepším produktem stavebního spoření bylo v prestižní soutěži Zlatá koruna již dvakrát po sobě vyhodnoceno stavební spoření určené speciálně pro děti do 18 let Wüstenrot Kamarád+. Uzavírá se na cílovou částku 300 000 korun a klient neplatí úhradu za uzavření smlouvy. Nyní dostal Kamarád+ menšího bratříčka Kamarád s cílovou částkou 150 000 korun a také bez poplatku. Zdarma jsou oba Kamarádi při splnění jediné podmínky – uspoření 1 % cílové částky do 4 měsíců od uzavření smlouvy, kterou při pravidelném měsíčním spoření klient snadno splní.

Překlenovací úvěry – do konce roku bez poplatku

Stavební spoření plní již dlouhá léta velmi důležitou funkci v oblasti financování bydlení a např. u méně nákladných rekonstrukcí na trhu prakticky neexistuje výhodnější produkt než úvěr od stavební spořitelny. Základní důvody jsou minimálně dva – nízký pevný úrok a podmínky zajištění úvěru.
U Wüstenrotu lze získat úvěr ze stavebního spoření již za 3,7 % ročně. Tento úvěr a také překlenovací úvěry typu Superúvěr poskytuje Wüstenrot až do 400 000 korun bez zajištění ručitelem nebo zástavou nemovitosti. Teprve u úvěrů nad 800 000 korun vyžaduje zajištění zástavním právem k nemovitosti.
Nyní k základním dvěma výhodám svých úvěrů přidal Wüstenrot třetí. Do konce roku 2012 vyřizuje překlenovací úvěry pro fyzické osoby Partner a Superúvěr zdarma.

Jistota

Stavební spoření je bezpečnou formou spoření s garantovaným a stále velmi atraktivním výnosem. Po šesti letech může klient využít své úspory na jakýkoliv účel. Vklady stavebního spoření jsou ze zákona pojištěny do částky přibližně 2,5 mil. Kč (100 000 EUR).
U úvěru má klient jistotu pevné úrokové sazby a stejné výše měsíční splátky po celou dobu splácení.

tel: 800 22 55 55                                                                              

www.wustenrot.cz