Hlavní navigace

Spořte na vzdělání s nejlepším úrokem!

Poštovní spořitelna jako první banka u nás nabízí VKLADOVÝ ÚČET PRO SPOŘENÍ NA VZDĚLÁNÍ. Využijte nadstandardní úrokové sazby! Účet pro spoření na vzdělání si můžete založit na každé poště v ČR a ve finančních centrech Poštovní spořitelny.

Investice do vzdělání je bezesporu tou nejlepší investicí jak pro vás, tak pro vaše děti. Studium však dnes představuje značné výdaje, a to zdaleka není jen školné na soukromých školách. Vkladový účet pro spoření na vzdělání můžete použít na všechny výdaje spojené se studiem. Bance tyto výdaje nijak neprokazujete – finance i s výhodným úrokem získáte na základě dokladu o studiu na škole. Účet pro spoření na vzdělání nabízí nadstandardní úrokovou sazbu ve srovnání s ostatními u nás dostupnými spořicími účty. Účet Poštovní spořitelna zakládá pouze klientům do 21 let věku. Za nezletilé mohou spořit jejich zákonní zástupci. Výhodné je, že účet nemá výpovědní lhůtu – peníze i s úroky si klient vybere při zápisu na školu, nebo po dosažení 26 let. 

Výhody Vkladového účtu pro spoření na vzdělání:

  • Speciální účet s nadstandardním úročením
  • Pro veškeré financování studia na středních, vyšších odborných a vysokých školách (např. úhrada učebnic, stravování, ubytování, školného apod.)
  • Za vedení účtu, za vklady ani za výpisy neplatíte žádné poplatky.
  • Minimální doba spoření 3 roky
  • Dostupnost – Účet si můžete založit na libovolné poště a ve všech finančních centrech Poštovní spořitelny.
  • Bezpečí – Váš vklad je standardně pojištěn v souladu se zákonem o bankách.

Myslete na svou budoucnost a budoucnost svých dětí! Založte pro sebe nebo své potomky co nejdříve Vkladový účet pro spoření na vzdělání. Více informací získáte na internetových stránkách www.postovnisporitelna.cz