Hlavní navigace

Spořte na vzdělání s nejlepším úrokem!

Poštovní spořitelna jako první banka u nás nabízí VKLADOVÝ ÚČET PRO SPOŘENÍ NA VZDĚLÁNÍ. Využijte nadstandardní úrokové sazby! Účet pro spoření na vzdělání si můžete založit na každé poště v ČR a ve finančních centrech Poštovní spořitelny.

Sdílet

Investice do vzdělání je bezesporu tou nejlepší investicí jak pro vás, tak pro vaše děti. Studium však dnes představuje značné výdaje, a to zdaleka není jen školné na soukromých školách. Vkladový účet pro spoření na vzdělání můžete použít na všechny výdaje spojené se studiem. Bance tyto výdaje nijak neprokazujete – finance i s výhodným úrokem získáte na základě dokladu o studiu na škole. Účet pro spoření na vzdělání nabízí nadstandardní úrokovou sazbu ve srovnání s ostatními u nás dostupnými spořicími účty. Účet Poštovní spořitelna zakládá pouze klientům do 21 let věku. Za nezletilé mohou spořit jejich zákonní zástupci. Výhodné je, že účet nemá výpovědní lhůtu – peníze i s úroky si klient vybere při zápisu na školu, nebo po dosažení 26 let. 

Výhody Vkladového účtu pro spoření na vzdělání:

  • Speciální účet s nadstandardním úročením
  • Pro veškeré financování studia na středních, vyšších odborných a vysokých školách (např. úhrada učebnic, stravování, ubytování, školného apod.)
  • Za vedení účtu, za vklady ani za výpisy neplatíte žádné poplatky.
  • Minimální doba spoření 3 roky
  • Dostupnost – Účet si můžete založit na libovolné poště a ve všech finančních centrech Poštovní spořitelny.
  • Bezpečí – Váš vklad je standardně pojištěn v souladu se zákonem o bankách.

Myslete na svou budoucnost a budoucnost svých dětí! Založte pro sebe nebo své potomky co nejdříve Vkladový účet pro spoření na vzdělání. Více informací získáte na internetových stránkách www.postovnisporitelna.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).