Hlavní navigace

Spolehlivý společník pro placení – karta Diners Club Pure+ Měšec.cz.

Komerční sdělení
Bezpečný platební produkt s téměř sedmdesátiletou historií, který v sobě snoubí řadu benefitů.

Sdílet

Pokud se rozhodnete pořídit si kreditní kartu, je nezbytné přistupovat k této záležitosti zodpovědně, a to nejen během jejího používání, ale už během pořizování.

Férové podmínky nabízí léty prověřená kreditní karta Diners Club Pure+ Měšec.cz. Držitelé této karty oceňují zejména šedesátidenní délku bezúročného období, během kterého mohou splatit vypůjčenou částku bez jakéhokoli úroku. V případě, že se vám nepodaří vypůjčenou částku v uvedené lhůtě vrátit, je pro vás nachystán v prvním roce používání velmi výhodný úrok ve výši 4,9 %, v dalších letech pak rozumných 9,9 %. Karta Diners Club Pure+ Měšec.cz je vysoce zabezpečena před zneužitím, ztrátou či krádeží.

Mezi další  benefity patří například bezplatné cestovní a úrazové pojištění nejen pro vás, ale také pro ty, kdo vás na vašich cestách doprovází. Nespornou výhodou je také navždy snížený roční poplatek za vedení karty, zaplatíte pouze 990 Kč oproti standardnímu poplatku ve výši 1 490 Kč.

V případě, že vás tato kreditní karta zaujala, nabízíme vám možnost nezávazného objednání balíčku s komplexními informacemi. Součástí balíčku je také samotná kreditní karta. Po prostudování všech informací můžete kartu zaktivovat a začít používat. Pokud vás podmínky Diners Club Pure+ Měšec.cz neosloví, nic se neděje, objednání balíčku vás k ničemu nezavazuje. Detailní informace o kreditní kartě a informačním balíčku naleznete na našich internetových stránkách.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).