Hlavní navigace

Společnost Merafield a její zkušenosti. Jak opravdu funguje?

V minulých měsících se na několika různých internetových portálech, blozích a diskuzních vláknech objevila řada příspěvků týkajících se společnosti Merafield.

Doba čtení: 2 minuty

Všechny tyto diskuze byly založeny bývalým vedením, pro které manažeři Merafield dříve pracovali. Cíl je jediný: pošpinit jméno nově začínající společnosti a znemožnit jí rychlý a úšpěšný start v podnikání. V současné době, kdy je internet hlavním zdrojem informací pro většinu populace, se to může stát každému. Jednoduchá a jasná obrana proti takovému jednání bohužel neexistuje.

Aby však byly tyto nepravdivé informace uvedeny na pravou míru, rozhodli se manažeři firmy zodpovědět několik základních otázek týkajících se jejich podnikání.

Společnost Merafield s.r.o. a Reality Merafield vznikla v dubnu letošního roku. Zabývá se především prodejem a pronájmem nemovitostí prostřednictvím certifikovaných realitních makléřů. Ačkoliv zatím za sebou nemá dlouhou firemní historii, už nyní slaví úspěchy v podobě desítek prodaných realit. Je to i díky tomu, že za nimi stojí zkušený tým profesionálních realitních makléřů v celkem jedenácti pobočkách v České republice a na Slovensku. Makléřům navíc nabízí nadstandardní provize z prodejů a silnou marketingovou a prodejní podporu.

Další oblastí činnosti firmy je reklama pro malé a větší podnikatele a vypracovaný systém slev v oblasti stavebnictví, nábytku, elektroniky a dalšího zboží. Díky úzké spolupráci s dodavateli dokáže Merafield svým partnerům nabídnout výjimečné ceny, se kterými mohou dále pracovat.

V internetových diskuzích je často zmiňován poplatek za licenci, kterou musí uchazeč o práci zaplatit. Ve skutečnosti je to tak, že si uchazeč nekupuje pracovní místo, ale frenčízu společnosti Merafield. S nákupem této licence získává možnost podnikat na vlastní živnostenský list pod hlavičkou firmy Merafield. V ceně je úhrada nákladů spojených s realizací zakázek, reklamní a realitní manuál, inzertní kupony, certifikované školení v oblasti realit a reklamy, kompletní zpracování zakázek, vedení a vystavování účetních dokladů, pracovní materiály, možnost využití zázemí kanceláří firmy a další služby.

Více informací o firmě Merafield, případně o možnostech spolupráce najdete na www.merafield.cz, na tel. +420 773 235 430 nebo e-mailu info@merafield.cz